CA24 Mobile w czołówce najlepszych bankowych aplikacji w Polsce

Nowa aplikacja Credit Agricole - CA24 Mobile pełna korzyści - zajęła drugie miejsce w podkategorii "Bankowość internetowa i mobilna", w badaniu Złoty Bank, w rankingu Złoty Bankier 2023. Ranking ułożony został na podstawie opinii użytkowników aplikacji.

41 proc. użytkowników bankowych kanałów cyfrowych korzysta minimum raz dziennie z aplikacji. Nic dziwnego, że klienci zwracają uwagę na ich funkcjonalność i dostosowanie do ich potrzeb. Oczekują też, że narzędzia te będą sprawnie i intuicyjnie spełniać podstawowe funkcje związane z zarządzaniem finansami, a także zapewnią pełne bezpieczeństwo wykonywanych operacji.

Nowa aplikacja CA24 Mobile, wprowadzona na rynek zaledwie rok temu (w kwietniu 2022 r.) okazała się jednym z najlepszych narzędzi do codziennego bankowania. W opinii użytkowników uzyskała najwyższe noty za poczucie bezpieczeństwa i najwyższy poziom satysfakcji z korzystania. Aplikacja wyróżnia się także pod względem dostosowania do potrzeb klientów, co wyraża się w stosunku emocjonalnym. Użytkownicy oceniali zdania typu: „Lubię korzystać z serwisu mojego banku”, czy „Aplikacja mojego banku ułatwia mi życie”. Łącznie aplikacja banku Credit Agricole zdobyła 72,1 proc. głosów i zajęła drugie miejsce w rankingu, ustępując jedynie aplikacji banku ING.

Warto podkreślić, że aplikacja CA24 Mobile jest jedną z najbardziej nowoczesnych i oryginalnych aplikacji bankowych dostępnych na polskim rynku. Ma niespotykany interfejs użytkownika z wyjątkowymi elementami nawigacji jak karty akordeonu, na których można znaleźć najpotrzebniejsze informacje, lub wysuwaną szufladę z historią transakcji. Użytkownik w każdej chwili w bardzo łatwy sposób - naciskając jeden przycisk - może skontaktować się z doradcą poprzez czat lub telefonicznie. A nowi klienci banku dzięki aplikacji mogą samodzielnie otworzyć Konto dla Ciebie w Credit Agricole - całkowicie zdalnie, z użyciem biometrii.

Największym wyróżnikiem aplikacji jest Klub korzyści. Dzięki niemu klienci mogą korzystać ze specjalnych ofert topowych polskich i światowych marek w blisko 10 tys. miejsc. Propozycje te są dobierane i dopasowywane indywidualnie do każdego klienta.

- Dobrze wiemy, że doświadczenie w kanałach digital to jeden z kluczowych czynników wpływających na satysfakcję i lojalność klientów banków. Dlatego tak cenne jest dla nas to wyróżnienie w badaniu Złoty Bank - mówi Piotr Kwiatkowski, prezes zarządu banku Credit Agricole.

Aplikacja została przygotowana w technologii Flutter, która jest obecnie najszybciej rozwijającą się technologią mobilną, tzw. nurtu hybrydowego, którą firmuje Google. Credit Agricole był pierwszym bankiem w Polsce, który przygotował aplikację w tej technologii dla klientów detalicznych.

Pobierz CA24 Mobile na swój telefon lub tablet

Aplikacja na platformę Google PlayAplikacja na platformę App StoreAplikacja na platformę App Gallery

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia