Bilety na Pasha Gaming Camp od Credit Agricole

Bilety na Pasha Gaming Camp i koszulki turniejowe z autografem pashyBicepsa – to wyjątkowe nagrody w konkursie dla nastoletnich klientów Credit Agricole. Wystarczy zrobić zdjęcie swojego avatara i nadać mu nazwę, która nawiązuje do marki banku. Zgłoszenia można wysyłać do 14 czerwca.

Trwa konkurs organizowany przez Credit Agricole we współpracy z Jarosławem pashąBicepsem Jarząbkowskim i Mastercard. Żeby zawalczyć o nagrody, trzeba zrobić zdjęcie swojego avatara (postaci w grze) i nadać mu nazwę, która nawiązuje do marki Credit Agricole. Zgłoszenie należy przesłać poprzez formularz konkursowy na stronie banku do 14 czerwca.

Na podstawie zgłoszeń, jury konkursowe wybierze aż 3 osoby, które dostaną bilet na tygodniowy Pasha Gaming Camp w lipcu. Jest to obóz młodzieżowy, podczas którego uczestnicy łączą zdobywanie umiejętności gamingowych z zajęciami sportowymi. Dodatkowo, kolejne 100 osób otrzyma koszulkę z autografem pashyBicepsa.

Konkurs skierowany jest do osób pomiędzy 13 a 18 rokiem życiem. Żeby wziąć w nim udział trzeba mieć konto w Credit Agricole. Klienci, którzy nie mają skończonych 18 lat, muszą w formularzu zamieścić zgodę rodzica lub opiekuna prawnego. Więcej szczegółów w regulaminie.

Aktualnie bank ma także specjalną ofertę - „Konto z korzyściami dla gracza”. Klienci, którzy otworzą konto z kartą Mastercard, mogą zyskać nawet 60 zł do wykorzystania na platformie Steam. Wystarczy, że miesiąc po otwarciu konta - przez kolejne 3 miesiące zapłacą co najmniej 5 razy swoją kartą do konta w każdym miesiącu; każdego miesiąca min. 1 raz zalogują się do CA24 eBank lub CA24 Mobile.

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia