Zyskaj nawet 300 zł zwrotu za paliwo i transport od Credit Agricole

Klienci banku Credit Agricole, którzy nowo zakupią kartę kredytową Gold lub Silver mogą liczyć na 3 proc. zwrotu od każdej transakcji bezgotówkowej za paliwo, bilety na pociąg czy autobus. Promocja trwa do 31 maja.

Credit Agricole ruszył z promocją „Korzyści do pełna”, w ramach której klient może zyskać łącznie nawet 300 zł w okresie trwania promocji - czyli sześć miesięcy od dnia podpisania umowy karty kredytowej lub do osiągnięcia maksymalnej kwoty zwrotu. Zwrot 3 proc. naliczy się już dla pierwszej transakcji objętej promocją.

Oferta promocyjna pozwala zaoszczędzić na rosnących cenach paliwa oraz drożejących biletach komunikacji miejskiej i podmiejskiej. Świetnie sprawdzi się podczas wiosennych podróży oraz weekendowych wyjazdów. Dodatkowo, przy zakupie karty Silver, przez pierwsze trzy miesiące klient jest zwolniony z miesięcznej opłaty za rachunek karty.

Aby skorzystać z oferty „Korzyści do pełna” i otrzymać zwrot kosztów, klient musi być posiadaczem jednego z trzech pakietów Konta dla Ciebie dla dorosłych lub założyć je przy podpisywaniu umowy karty kredytowej. Dodatkowo obowiązują limity karty, Visa/Mastercard Silver z limitem nie mniejszym niż 4000 zł lub Visa/Mastercard Gold z limitem nie mniejszym niż 5000 zł. Klient nie może być posiadaczem żadnej z wymienionych kart kredytowych w ciągu ostatnich dwóch lat.

Promocję można łączyć z ofertą powitalną, po spełnieniu określonych warunków. Szczegóły i regulamin oferty dostępny na stronie internetowej.

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia