Stopniowe wygaszanie starej aplikacji CA24 Mobile - aktualizacja

Bank Credit Agricole zachęca swoich klientów do zmiany aplikacji CA24 Mobile na nową: CA24 Mobile - pełną korzyści. Stara jest stopniowo wygaszana.

Nowa aplikacja CA24 Mobile - pełna korzyści to zupełnie nowe narzędzie do zarządzania osobistymi finansami. Wyróżnia się wyjątkowym designem i nowatorskim podejściem do nawigacji. Największą nowością - jakiej nie miała dotychczas żadna inna aplikacja bankowa w Polsce - jest Klub korzyści, czyli atrakcyjne rabaty na zakupy oraz personalizowane oferty na produkty i usługi bankowe. W przyszłości pojawią się także możliwość wykonywania zbliżeniowych płatności BLIK czy innowacyjne narzędzie, które wspomaga oszczędzanie.

Bank wycofał już starą CA24 Mobile ze sklepów aplikacjami, co oznacza, że klienci nie mogą już jej pobrać. W sklepach dostępna jest tylko nowa CA24 Mobile - pełna korzyści, tą aplikację jako pierwszą pobierają nowi klienci, a bank aktywnie zachęca też dotychczasowych klientów do zmiany aplikacji ze starszej na nową. Już prawie 300 000 klientów bankuje w aplikacji pełnej korzyści. W następnych tygodniach bank będzie stopniowo wyłączał starą aplikację dla kolejnych grup klientów. Wcześniej wyśle do nich informację z ostatecznym terminem, do którego powinni pobrać i aktywować nową.

Więcej informacji o nowej aplikacji pełnej korzyści na stronie internetowej.

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia