Mobilna autoryzacja i umawianie spotkań w nowej aplikacji mobilnej Credit Agricole

Kolejne nowości w aplikacji „CA24 Mobile - pełna korzyści”. Klienci Credit Agricole mogą umówić się w nowej aplikacji na spotkanie ze swoim doradcą i skorzystać z mobilnej autoryzacji dla transakcji w placówkach. Bank chce w ten sposób umożliwić klientom załatwianie różnych spraw w jednym miejscu.

Credit Agricole udostępnił dla swoich klientów zupełnie nową aplikację „CA24 Mobile - pełna korzyści”, którą regularnie wzbogaca o kolejne narzędzia. Tym razem klienci indywidualni mogą w niej umówić spotkanie w placówce ze swoim doradcą. Klient, który umawia spotkanie, widzi wolne terminy u doradcy i może wybrać taki, który najbardziej mu odpowiada. Dodatkowo ma podgląd przeszłych i zaplanowanych spotkań oraz możliwość ich ewentualnego odwołania w razie potrzeby. Bank dodał również do aplikacji wizytówkę doradcy, który jest przypisany do danego klienta. Dzięki temu ma łatwy i szybki dostęp do numeru telefonu i adresu mailowego swojego doradcy.

Aplikacja „CA24 Mobile - pełna korzyści” pozwala również zautoryzować transakcję, którą klient zleca w placówce bankowej. Klient otrzymuje na swój telefon wiadomość push, zatwierdza transakcję PIN-em i to wystarczy, by autoryzacja zakończyła się pomyślnie. Bank zastępuje w ten sposób zastępuje papierowe potwierdzenia wykonania transakcji realizowanych w placówkach.

- Nowa aplikacja „CA24 Mobile - pełna korzyści” otwiera przed naszymi klientami nowe możliwości. Dlatego tych, którzy jeszcze nie mieli przyjemności z niej korzystać, serdecznie do tego zachęcamy - mówi Przemysław Przybylski, rzecznik prasowy Credit Agricole.

Sprawdź, jak umówić spotkanie

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia