Kredyt hipoteczny Credit Agricole już drugi rok z rzędu w czołówce rankingu Złoty Bankier

Kredyt mieszkaniowy od Credit Agricole zajął trzecie miejsce wśród najlepszych kredytów hipotecznych w rankingu „Złoty Bankier 2022” organizowanym przez Bankier.pl i „Puls Biznesu”. Kredyt doceniono za jakość i wyróżniającą się ofertę z oprocentowaniem okresowo stałym.

Credit Agricole kolejny raz znalazł się na podium rankingu „Złoty Bankier 2022”. Bank zajął trzecie miejsce w kategorii „Kredyt Hipoteczny”.

Złoty Bankier to największe badanie sektora bankowego w Polsce, organizowane przez Bankier.pl i „Puls Biznesu”. Celem rankingu jest wskazanie instytucji bankowych, które świadczą najwyższe standardy jakości obsługi, oferują najlepsze produkty i prowadzą działania wyróżniające na tle konkurencji.

Gwarancja stałej raty

Mimo rosnących cen i inflacji - Credit Agricole daje gwarancję stałej raty. Klienci mogą wybrać kredyt lub pożyczkę hipoteczną z siedmioletnim okresem stałego oprocentowania. Przez ten czas wysokość miesięcznej raty nie zmieni się, mimo zmian stóp podstawowych NBP. Po siedmiu latach klient będzie mógł wybrać, czy nadal spłacać kredyt po stałej stopie procentowej czy raczej zmienić na oprocentowanie zmienne.

- Okresowo stałe stopy procentowe pozwolą łatwiej zarządzać domowym budżetem. Taki kredyt daje pewność, że wysokość miesięcznej raty nie ulegnie zmianie, mimo zmian podstawowych stóp procentowych NBP - wyjaśnia Mariola Willmann, manager w Departamencie Zarządzania Produktami Kredytowymi w banku Credit Agricole.

Prosty proces

Klienci mogą pożyczyć od 40 tys. do 3,5 mln zł, na okres od 1 roku do 35 lat. Wolna od opłaty jest wcześniejsza spłata kredytu lub zmiana rodzaju oprocentowania ze zmiennego na okresowo stałe. Wymagany minimalny wkład własny wynosi 10 proc. Dodatkowo Credit Agricole umożliwia wypłatę kredytu przez 36 miesięcy z jednoczesnym odroczeniem spłaty kapitału w tym okresie.

Klient może przez stronę internetową banku wypełnić formularz badania zdolności kredytowej. W odpowiedzi na przesłany formularz otrzyma informację o dostępnym kredycie. Jeśli nadal jest nim zainteresowany, to w kolejnym kroku składa tylko wniosek kredytowy wraz z dokumentami opisującymi inwestycję i zabezpieczenie. Tych dokumentów nie można przesłać online i muszą zostać złożone osobiście w placówce bankowej.

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia