Nowości w aplikacji mobilnej CA24 Otwórz Konto

Bank Credit Agricole zaktualizował swoją aplikację CA24 Otwórz Konto, która służy do zdalnego zakładania i uruchamiania rachunków bankowych przez klientów. Nowa wersja aplikacji umożliwia m.in. samodzielny wybór wizerunku karty do konta.

Zmiany w CA24 Otwórz Konto zwiększają funkcjonalność aplikacji, a także ułatwiają obsługę klientów. Uproszczone zostały niektóre procesy, np. odblokowania aplikacji, gdy klient nie pamięta PINu, lub wybór promocji.

W nowej wersji aplikacji klient może samodzielnie wybrać, jaką chciałby posiadać kartę do konta oraz jej wizerunek. W przypadku Konta dla Ciebie VIP, klienci mogą wybierać między Mastercard Debit Platinum a Mastercard Debit Standard. Natomiast niezależnie od rodzaju konta, dla karty Standard można wybrać jeden ze 180 wizerunków dostępnych w katalogu. Warto pamiętać, że wizerunku nie zasłaniają już elementy personalizacji – obecnie bank umieszcza je na rewersie karty.

W aplikacji pojawiła się widoczna na każdym ekranie ikona słuchawki. To ułatwienie dla klientów, którzy podczas zakładania konta mogliby mieć dodatkowe pytania lub wątpliwości. Po wciśnięciu słuchawki na ekranie, automatycznie nastąpi połączenie z CA24 Infolinią i można porozmawiać z doradcą.

Po założeniu konta, klient otrzymuje identyfikator do logowania w CA24 eBank i CA24 Mobile. W nowej wersji aplikacji dodany został przycisk, który pozwoli go wygodnie skopiować i zapisać w bezpiecznej lokalizacji.

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia