Nowości na blogu CAsfera.pl w styczniu

Nowy rok to zawsze okres realizacji postanowień noworocznych. Siłownia, zdrowe żywienie, rzucenie palenia, nauka języka - te najczęściej wybierane postanowienia często wymagają wielu wyrzeczeń i silnej woli, by je realizować. Jak odpowiednio się motywować, by osiągać zamierzone cele? Przeczytaj artykuł na naszym blogu CAsfera.pl!

Czy jesteś wystarczająco ostrożny gdy robisz zakupy w internecie? Oszuści próbują wykorzystywać nasz pośpiech, zaufanie do znanych marek oraz nieświadomość potencjalnej ofiary co do skutków podejmowanych działań. Chroń swoje pieniądze - przeczytaj artykuł naszego eksperta i podziel się wiedzą z bliskimi!

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, ile w ciągu miesiąca zużywasz torebek foliowych? Z okazji Dnia Bez Opakowań Foliowych postanowiliśmy sprawdzić, jakie istnieją alternatywy dla jednorazowego plastiku, który zaśmieca środowisko naturalne. Jesteś ciekaw jakie? Sprawdź na naszym blogu!

Topnienie lodów Arktyki spędza sen z powiek naukowców, klimatologów i ekologów. Jakie są przyczyny globalnego ocieplenia i jakie niesie ono ze sobą skutki dla naszej planety? Dowiesz się z tego na naszym blogu CAsfera.pl!

Jedzie, nie hałasuje, nie tankuje paliwa, nie zużywa olejów. Ideał kierowcy, czyli samochód elektryczny. Czy rzeczywiście zmiana modelu transportu na rzecz elektryków jest ekologiczna i przyjazna dla środowiska? Czy warto zainwestować w samochód elektryczny, by oszczędzać przyrodę? Spróbowaliśmy odpowiedzieć na te pytania na naszym blogu CAsfera.pl.

Czy gry komputerowe są marnotrawstwem czasu dziecka? Jak wpływają na jego rozwój? Czy mogą mieć wpływ na emocje? Na naszym blogu CAsfera.pl przyglądamy się argumentom za i przeciw!

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia