Nowości na blogu CAsfera.pl w grudniu

W tym miesiącu dzieliliśmy się poradami świątecznymi. Zapraszamy do lektury:

Każdy region Polski ma swoje zwyczaje bożonarodzeniowe. Jedne z nich są wciąż żywe, innych już nie kultywujemy. Możesz poznać je bliżej czytając artykuł na naszym blogu.

Nowy Rok mobilizuje nas do planowania. Jeśli po przygotowaniu listy naszych celów zauważymy, że jest ona zbyt długa to jest a to sposób. Sprawdź jaki!

Dzieci chętnie dekorują pierniczki, tworzą świąteczne ozdoby i ubierają choinkę. Zobacz jak jeszcze możesz zaangażować swoje pociechy w świąteczne przygotowania. Może stworzycie własną, wyjątkową tradycję?

Nowy Rok to świetna okazja by zacząć oszczędzać. Jak się za to zabrać, by zapał nie minął po kilku dniach? Sprawdź w naszym artykule.

Zakupy świąteczne to spore obciążenie dla naszego portfela. Co zrobić, aby w gorączce zakupów nie nadszarpnąć domowego budżetu, a nawet trochę zaoszczędzić? Sprawdź na CAsfera.pl.

Gdy zasiadamy wspólnie do świątecznego stołu, nie zawsze jest jak w bożonarodzeniowej reklamie. Jak uniknąć kłótni i sporów przy okazji świątecznych spotkań? Zobacz na naszym blogu.

Więcej artykułów w tematyce świąt.

Malwina Ferenz, która na co dzień pracuje w Biurze Akceptacji Kredytów Detalicznych w Banku Credit Agricole, ma na swoim koncie już 9 wydanych książek. W przyszłym roku ukaże się kolejna. Przeczytaj wywiad z autorką.

Inflacja każdego roku zmniejsza nasze oszczędności. Jak możemy je chronić? Bez wątpienia potrzebna jest pomoc doradcy inwestycyjnego lub wiedza o inwestowaniu. Więcej w tym temacie przeczytasz na naszym blogu.

Warto jak najwcześniej zacząć oszczędzać na dodatkową emeryturę. Mitów wokół oszczędzania i emerytury jest mnóstwo, ale nie zapominajmy o faktach. Koniecznie przeczytaj artykuł o oszczędzaniu z IKE i IKZE.

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia