Najpopularniejsze artykuły na blogu CAsfera.pl w 2021 r.

Ah co to był za rok! Wspominając go, nie możemy zapomnieć o zmianach jakie zaszły na naszym blogu CAsfera.pl. Przede wszystkim zyskał on nowy, odświeżony wygląd, dzięki któremu poruszanie się po stronie jest jeszcze bardziej intuicyjne. Został również wzbogacony o 2 nowe kategorie: Bankuj bezpiecznie, gdzie publikujemy ważne treści dotyczące bezpieczeństwa w sieci oraz Eko Ty, gdzie odpowiadamy na nurtujące pytania związane z ekologią.

Zastanawiasz się jakie artykuły królowały w 2021 roku? Śpieszymy z odpowiedzią. Poniżej znajdziesz listę 10 najczęściej czytanych tekstów opublikowanych w tym roku.

 1. Nie podawaj danych karty płatniczej przy sprzedaży przedmiotów
  Oszuści nie śpią i cały czas modyfikują swoje działania. Jeśli kupujesz i sprzedajesz przedmioty na różnych portalach internetowych to koniecznie przeczytaj ten artykuł. Chroń swoje pieniądze!
 2. Oszustwa na pracownika banku
  Artykuły o zagrożeniach związanych z bankowością internetową cieszą się dużym zainteresowaniem i bardzo nas to cieszy. Trzeba cały czas trzymać rękę na pulsie i nie dać się oszukać.
 3. Przegląd aktywnych scenariuszy ataków
  Pierwszą trójkę zamyka artykuł o aktywnych scenariuszach ataków oszustów. Opisaliśmy 5 najczęściej wykorzystywanych. Jeśli jeszcze nie miałeś okazji zapoznać się z tym artykułem – gorąco zachęcamy.
 4. Co będzie, jak skończy się woda pitna?
  Tematy ekologiczne są nam bliskie. Staramy się merytorycznie odpowiadać na ważne pytania. Jeśli zastanawiasz się czy kiedykolwiek może zabraknąć wody pitnej to nasza odpowiedź nie jest pocieszająca.
 5. Na co zwrócić uwagę dokonując transakcji w internecie?
  Internet to nieskończone możliwości zakupowe, zaczynając od produktów spożywczych, a kończąc na sprzęcie elektronicznym z drugiego końca świata. O czym należy pamiętać, by wszystko było bezpieczne? Wyjaśniamy!
 6. Dom za miastem – czy to się opłaca?
  Warzywa z własnego ogródka, powietrze bez zanieczyszczeń, wszechobecna zieleń – to wymarzone miejsce do życia wielu z nas. Warto spojrzeć szerzej i przeanalizować wszystkie za i przeciw.
 7. Śpij spokojnie dzięki poduszce finansowej
  Wiadomo, im więcej pieniędzy odłożysz na czarną godzinę, tym lepiej. Jak stworzyć poduszkę finansową, żeby nie odczuć, że w ogóle odkładamy pieniądze? Sprawdź!
 8. Ocieplenie Arktyki wpłynie na nas wszystkich
  Większość z nas nawet nie zdaje sobie sprawy, że procesy zachodzące na Arktyce mogą mieć wpływ na nasze życie. Wzrost temperatury, a co za tym idzie podnoszący się poziom wody, oznaczają katastrofę klimatyczną dla całej planety.
 9. Morsowanie – moda czy terapia?
  Morsujesz? A może planujesz zacząć? Morsowanie to aktywność dla każdego! Warto pamiętać, że niesie ze sobą plusy, jak i minusy.
 10. Jak efektywnie rozwiązywać konflikty?
  Konflikty są bez wątpienia częścią naszego życia. Mamy z nimi do czynienia w domu, pracy, a nawet poruszając się komunikacją miejską. Jak więc sobie z nimi radzić? Musimy być elastyczni!

Dziękujemy, że byłeś z nami przez ostatni rok! Do przeczytania w 2022!

Redakcja Bloga CAsfera.pl

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia