Weź kredyt ratalny w Credit Agricole i zyskaj nawet 200 zł

Nowa promocja dla klientów korzystających z kredytów ratalnych Credit Agricole. Osoby, które skorzystają do kredytu ratalnego do 500 zł i otworzą Konto dla Ciebie w Credit Agricole, mogą zyskać nawet 200 zł.

Polacy coraz chętniej kupują na raty. Kredyt ratalny to sposób na to, żeby cieszyć się z nowego produktu od razu, ale jego koszt rozłożyć na mniejsze kwoty. Credit Agricole wsłuchuje się w potrzeby swoich klientów i rusza z promocją „Zyskowne konto z kredytem ratalnym”, z którą otrzymają zwrot nawet 100% kredytu.

Z oferty mogą skorzystać klienci, którzy mają czynny kredyt ratalny w Credit Agricole na kwotę nieprzekraczającą 500 zł i nie mieli dotychczas rachunku w tym banku. Wystarczy, że otworzą konto w Credit Agricole i przez trzy kolejne miesiące zapewnią na nie wpływ w wysokości minimum 1 000 zł, a także dokonają w tym czasie płatności kartą do konta lub płatności mobilnej na kwotę minimum 1 zł. Po spełnieniu tych warunków bank zwróci im do 100 proc. kwoty kredytu (lecz nie więcej niż 200 zł).

Promocja „Zyskowne konto z kredytem ratalnym” trwa do 31 grudnia 2020 r. i dotyczy Konta dla Ciebie oraz Konta dla Ciebie VIP.

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia