Nowości na Blogu CAsfera.pl w styczniu

Styczeń to miesiąc postanowień, stawiania sobie celów i podejmowania nowych działań. Jednym z nich może być inwestowanie swojego kapitału. W co warto zainwestować w 2020? Jakie rynki mają potencjał, aby generować zyski ich akcjonariuszom?

Nie tylko w styczniu warto planować swoją przyszłość i myśleć o swoich finansach na czas emerytury. Programy kapitałowe są rozwiązaniami, które pomagają w gromadzeniu oszczędności. Każdy z nich niesie korzyści, jak i ryzyka.

Przyszłość to także Twoja kariera: jeśli myślisz o zmianie pracy, spójrz na swoje CV. Czy jest aktualne? Co w nim zmienić, aby oczarować rekrutera i zwiększyć swoje szanse na zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną?

Postanowienia noworoczne to również tradycyjnie rozpoczęcie lub powrót do aktywności fizycznej. Masz problemy z motywacją i utrzymaniem regularności treningów? Na wszystko znajdzie się sposób, a my coś o tym wiemy?

Życie przynosi różne sytuacje, w których czekają Cię niespodziewane wydatki lub chcesz zrealizować plany bądź marzenia – do tego potrzebujesz pomocy w ich finansowaniu. Karta kredytowa czy linia kredytowa w koncie? Poznaj oba produkty i zdecyduj, który odpowiada Twoim potrzebom.

My, jako bank, również mamy swoje postanowienie na 2020. Chcemy aby było #mniejplastiku na polskich plażach i nie tylko! Rozpoczęliśmy Bałtycką Odyseję i wędrujemy po wybrzeżu zbierając śmieci. Dowiedz się więcej o akcji i dołącz na kolejnych odcinkach.

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia