Nowości na blogu CAsfera.pl w grudniu

Święta Bożego Narodzenia zdecydowanie wygrywają w rankingach wśród Polaków na ulubione święta. Magia migających światełek na choince, wspaniałe świąteczne biesiady, pocałunki pod jemiołą, a przede wszystkim świąteczne prezenty – któż nie lubi tych naszych tradycyjnych świąt zimowych! Jak jednak wygląda tradycja w zderzeniu z proekologicznym podejściem do życia? Przekonaj się na naszym blogu CAsfera.pl.

Tegoroczne zakupy świąteczne przeniosły się w dużym zakresie do świata online. Sklepy internetowe cieszyły się w 2020 znacznie większą popularnością, niż do tej pory i nie bez powodu – w dobie pandemii koronawirusa zdecydowanie były najbezpieczniejszą opcją. Czy jednak aby na pewno?

Jak wyglądało przedświąteczne szaleństwo zakupowe w tej odmienionej rzeczywistości? Ile przeciętnie kosztowała choinka, a ile niezastąpiony karp? Na blogu CAsfera.pl zrobiliśmy „świąteczny rachunek” i przeanalizowaliśmy wydatki Polaków w te święta!

Na co mogą liczyć odważni, ciekawi zmian i chętni do zwrotu ku naturze? Lista korzyści, ułatwień i pozytywów jest naprawdę długa - sprawdź sam w artykule na naszym blogu CAsfera.pl!

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia