Nowości na Blogu CAsfera.pl w czerwcu

Czerwiec często kojarzy się z końcem szkoły i początkiem wakacji. My jednak wiemy, że na edukację w kwestii finansów zawsze jest czas! Na blogu CAsfera.pl podpowiadamy jak uczyć swoje pociechy zarządzania własnymi pieniędzmi. A jeśli sam u siebie zauważasz, że z oszczędzaniem nie jest łatwo – skorzystaj z porad naszego eksperta i zacznij skutecznie odkładać środki! Wyjaśniamy też, jak można zaoszczędzić na rachunkach za prąd inwestując, z naszym wparciem, w panele fotowoltaiczne.

Wakacje to czas na odpoczynek, ale też rekreację. A gdyby tak... wykorzystać stare i zużyte przedmioty do zabawy w rodzinnym gronie? Poznaj nasze sprawdzone przepisy na ekologiczne gry i zabawy!

Lato to zdecydowanie bardzo dobry czas, by korzystać z takich środków transportu, jak rower czy hulajnoga. Poznaj naszą zasadę 30 minut i zaplanuj swoje codzienne podróże na nowo – z myślą o swoim portfelu, ale też środowisku ;)

A jeśli mowa o proekologicznym podejściu do życia – na blogu rozważamy, jak walka z plastikiem stała się jeszcze większym wyzwaniem w dobie koronawirusa, oraz przypominamy, jak prawidłowo utylizować plastikowe odpady. Sam wybuch pandemii to czas testu – również dla firm. Zobacz, jakie działania podjęliśmy na rzecz naszych klientów oraz całego społeczeństwa.

Mediom społecznościowym poświęcamy sporo czasu. Często zawierają mnóstwo informacji o nas i naszych bliskich, stanowią istotną część naszych znajomości prywatnych i zawodowych. Na blogu prezentujemy dobre praktyki bezpiecznego korzystania z tych serwisów.

Czy można być etycznym i moralnym jednocześnie? Na to pytanie odpowiada nasz ekspert w drugiej odsłonie artykułu o menadżerskim zarządzaniu. Zapraszamy do lektury!

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia