Nowe możliwości spełniania życzeń z Credit Agricole

Osoby, które spłacają kredyt, pożyczkę lub kartę kredytową mogą gubić się w terminach i kwotach należności do spłaty, a nawet mieć problem z uregulowaniem zbyt wysokich rat. Z pomocą przychodzi kredyt konsolidacyjny, który pozwala połączyć wszystkie dotychczas posiadane zobowiązania w innych bankach w jedną, miesięczną ratę.

Kredyt konsolidacyjny to dobre rozwiązanie dla tych, którym obecne raty zbytnio obciążają domowy budżet - dzięki niemu można niskim kosztem uporządkować swoje miesięczne wydatki związane z obsługą zobowiązań kredytowych. Sprawdzi się także w sytuacji, gdy potrzeba spełnić większe życzenia i zaprowadzić ład we własnych finansach. Przy okazji można skorzystać z opcji dodatkowego zastrzyku gotówki, który pozwoli zyskać nowe możliwości. Kwota skonsolidowanej raty jest zazwyczaj niższa w stosunku do sumy rat wcześniej zaciągniętych kredytów. To sprawia, że klient może dostosować jej wysokość do domowego budżetu i poziomu własnych zarobków. A dzięki temu, że rata w kredycie konsolidacyjnym jest niższa, klient może otrzymać dodatkową kwotę do wykorzystania na własne życzenia.

Klienci, którzy mają jeden lub więcej kredytów w innych bankach, mogą przenieść je do Credit Agricole i skorzystać z aktualnej promocji. Zamiana starych kredytów w jeden nowy - przyznany na bardziej korzystnych warunkach, pozwala obniżyć kwotę miesięcznej raty. W Credit Agricole można teraz dokonać takiej zamiany bez prowizji. Osobom lubiącym spełniać większe życzenia i chcącym uporządkować swoje finanse bank proponuje kredyt konsolidacyjny, łączący wszystkie raty w jedną. Gwarantowany brak prowizji i atrakcyjne RRSO pozwolą zyskać nowe możliwości.

Wybór „Konsolidacji poŻyczeń” pozwala łatwo i szybko połączyć wszystkie kredyty w jeden i płacić tylko jedną, niższą, miesięczną ratę. Promocyjne warunki oferty to 0% prowizji, stałe oprocentowanie 9,99% oraz RRSO 10,47%. Promocja oferuje do 255 550 zł na dodatkowe życzenia (wraz z kredytowanymi kosztami), jedną ratę i jeden termin jej spłaty. Dostępna jest zarówno dla obecnych, jak i nowych klientów banku, którzy chcieliby przenieść swoje kredyty. Kredyt oferowany jest w wariantach bez ubezpieczenia oraz z ubezpieczeniem. Klienci, którzy zdecydują się na ubezpieczenie kredytu otrzymają jeszcze niższe oprocentowanie równe 8,3%. Stałe oprocentowanie to pewność, że podczas okresu spłaty kredytu kwota raty nie wzrośnie, przez co a klient nie poniesie żadnych dodatkowych kosztów.

– Słuchamy naszych klientów, dlatego nowy kredyt można dopasować do swoich potrzeb i możliwości: to klient decyduje, na ile rat chce go rozłożyć (można wybrać opcję nawet do 120 miesięcy), a także określa comiesięczną datę spłaty rat, na przykład odpowiednią dla terminu, w jakim otrzymuje wynagrodzenie.– zachęca Piotr Skoczek, dyrektor Departamentu Zarządzania Produktami Kredytowymi w banku Credit Agricole.

Promocja “Konsolidacja pożyczeń” dostępna jest we wszystkich placówkach Credit Agricole oraz telefonicznie pod numerem 19 019 (koszt wg stawki operatora). Więcej informacji na stronie internetowej.

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia