Wymiana walut przez telefon

Posiadacze kont w Banku Credit Agricole mogą wymieniać waluty za pośrednictwem Serwisu telefonicznego CA24. Po preferencyjnym kursie można wymienić środki w trzech najpopularniejszych walutach obcych: dolary amerykańskie, euro, funty brytyjskie już od równowartości 200 EUR.

Usługa jest dostępna dla klientów indywidulanych i klientów instytucjonalnych, którzy mają nadany Telekod do serwisu telefonicznego CA24; w dni robocze, w godzinach od 9.00 do 16.00 pod dedykowanym numerem 71 799-71-99. Umożliwia łatwą i szybką wymianę walut po atrakcyjnych kursach, pomiędzy rachunkami, prowadzonymi przez Bank w ramach jednego konta. Aby skorzystać z oferty wymiany walut trzeba posiadać rachunek walutowy odpowiadający odpowiednio kupowanej lub sprzedawanej walucie obcej.

Rachunek walutowy w ramach kont dla osób fizycznych można założyć w placówce, ale również w Serwisie telefonicznym CA24 i Serwisie internetowym CA24. Posiadacze kont instytucjonalnych mogą założyć rachunek walutowy w placówkach Banku.

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia