Witaj w banku, który słucha Cię z uwagą

Realizujesz plany, spełniasz marzenia, rozwijasz siebie lub swój biznes? Wysłuchamy Cię z uwagą i znajdziemy rozwiązanie, jakiego naprawdę w danym momencie potrzebujesz. Z nami łatwiej jest poruszać się w świecie finansów i ubezpieczeń.

O tym jak działamy przekonał się właśnie Dawid Podsiadło - jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych polskich artystów. Dawid pojawił się w naszej nowej kampanii - z charakterystyczną dla siebie naturalnością, szczerością i poczuciem humoru wszedł w świat bankowy i mówi o tym, czego od banku oczekuje.

Dawid Podsiadło jest jednym z najchętniej słuchanych artystów w Polsce, a słuchanie, w dodatku z uwagą - choć w nieco innym znaczeniu - jest w nowej komunikacji Credit Agricole szczególne ważne. Dlatego w kampanii pojawia się również sympatyczna i energetyczna doradczyni, pani Kasia, która potrafi uważnie wysłuchać każdego klienta i zaproponować mu najlepsze rozwiązania, w zależności od potrzeb.

Jesteśmy najlepszym bankiem w rekomendacjach Klientów - potwierdzają to niezależne badania instytutu Millward Brown. To do nas Klienci najczęściej przenoszą konta z innych banków - wynika to z danych Krajowej Izby Rozliczeniowej.

Ty też daj się przenieść - to prostsze niż myślisz!

Credit Agricole
Cały Bank dla Ciebie

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia