Nowy wygląd serwisu internetowego Credit Agricole

Szanowny Kliencie,

witamy w nowym serwisie internetowym Banku Credit Agricole!

Zależy nam, aby korzystanie z naszych produktów i usług było dla Ciebie przyjemne oraz intuicyjne, dlatego zmieniamy serwis internetowy www.credit-agricole.pl. Chcemy, aby był prosty w obsłudze i przyjazny oraz by odpowiadał na Twoje potrzeby. Zmiany dotyczą nie tylko odświeżonej warstwy graficznej, ale także sposobu przekazywania informacji.

Sama struktura serwisu nie uległa zmianie. Wciąż zachowujemy główny podział na grupy odbiorców: Klienci indywidualni, Małe i średnie firmy, Przedsiębiorstwa i Rolnictwo. Dzięki temu informacje, których potrzebujesz, znajdziesz w tym samym miejscu. Postaraliśmy się także, aby pozostawić bez istotnych zmian większość używanych przez Ciebie funkcji.

Nowy serwis w dalszym ciągu automatycznie dostosowuje się do wymiarów Twojego ekranu. Dodatkowo wykorzystaliśmy inne technologie pozwalające na szybszy dostęp do treści, szczególnie gdy korzystasz z urządzeń mobilnych: wybrane fragmenty serwisu wczytują się dużo szybciej dzięki zastosowaniu technologii AMP (Accelerated Mobile Pages).

To, co aktualnie widzisz, to tylko część planowanych zmian. Nowy wygląd otrzymały na razie wybrane strony: główna strona serwisu internetowego, a także te poświęcone naszej nowej ofercie kont osobistych. Pozostałe podstrony na razie nie uległy zmianie. Nie miej obaw, jest to efekt planowany i zamierzony – po szczegóły na ten temat zapraszamy Cię do osobnej informacji: Dlaczego strony serwisu internetowego różnią się między sobą?

Liczymy, że nowy wygląd serwisu i prezentowane w nim informacje będą odpowiadać Twoim oczekiwaniom i będziesz chętnie do nas wracać. Pozostajemy otwarci na komentarze i propozycje – możesz skorzystać z dostępnej w serwisie dedykowanej ankiety.

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia