Nowości na Blogu CAsfera.pl w październiku

Jak zostać milionerem w 15 lat? Strategii jest kilka. Czy jesteś na drodze do wielkiego majątku, czy chciałbyś rozpocząć dobrą passę? Podpowiedzi eksperta znajdziesz w artykule.

Rynek nieruchomości rośnie z roku na rok, jednak podejmowanie trafnych wyborów co do obiektu inwestycji nie jest proste. Jest kilka pojęć, które i początkujący i posiadający takie aktywa trwałe musi znać. Udostępniamy Ci słownik, który (mamy nadzieję!) Ci się przyda.

Firmy udostępniają własne programy inwestycyjne swoim pracownikom. Mogą przynieść korzyści, lepiej jednak mieć pewność, że dokonasz najbardziej zyskownego wyboru dla Ciebie. Co powinieneś wiedzieć najpierw? Przeczytaj o zaletach i wadach pracowniczych programów kapitałowych.

Chcesz ulokować swój kapitał, jednak nie wiesz gdzie? A może potrzebujesz specjalisty i banku, który zaopiekuje się Twoimi środkami? Dowiedz się, dlaczego wybór Funduszu Inwestycyjnego może być strzałem w dziesiątkę!

Kapitał, który lokujemy w siebie, zawsze przyniesie zysk. Gdy chcesz się nauczyć czegoś nowego, podjęcie ambitnej pracy z pewnością w tym pomoże. Poznaj 10 podpowiedzi, gdzie szukać pracy.

Skąd wziąć kapitał do inwestowania? Z oszczędności, oczywiście! Sposoby na zmniejszenie wydatków kryją się w naszych codziennych decyzjach zakupowych, a nawet nawykach. Poznaj sposoby minimalistów.

Twoja karta służy Ci jedynie jako środek płatniczy? Odkryj ogromną zaletę karty Credit Agricole i wejdź do świata rabatów w prawie 10 000 miejsc.

Jeśli jeszcze potrzebujesz argumentów, dlaczego lepiej jest płacić kartą niż gotówką, jesteśmy na to gotowi – ten artykuł na pewno Cię zainteresuje.

A może już rozważasz posiadanie karty kredytowej? Ma ona swoje zalety, koniecznie się z nimi zapoznaj – my przedstawiamy Ci 7 z nich.

Niezależnie od tego, jaką kartę wybierzesz, będziesz mieć pewność, że Twoje zakupy przez Internet będą bezpieczne. Zapewni to usługa 3D-Secure.

Pierwsze doświadczenia Twojej kariery są ważnym krokiem w dalszej ścieżce rozwoju. Zanim spotkasz się z potencjalnym pracodawcą, dobrze się przygotuj. Sprawdź, na co koniecznie musisz zwrócić uwagę.

Wywarcie dobrego wrażenia podczas rekrutacji ma ogromne znaczenie, jednak są pytania, których rekruter nie powinien Ci zadać. Masz pełne prawo nie udzielać takich informacji – jak odpowiednio zareagować, gdy znajdziesz się w takiej sytuacji?

Pracodawcy również zależy, aby pozostawić w Twojej głowie dobre doświadczenia z przebytej rozmowy kwalifikacyjnej. Czym jest Candidate Experience i dlaczego jest tak ważne? Z chęcią Ci opowiemy!

--

Przeczytaj więcej ciekawych artykułów na blogu pracowników Credit Agricole: CAsfera.pl

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia