Nowości na Blogu CAsfera.pl w listopadzie

Myślisz, że o finansach wiesz już wszystko? Z pewnością zainteresuje Cię ekonomia gier! Tam nie wszystko złoto, co się świeci, a wartość niektórych artefaktów potrafi przekraczać najśmielsze oczekiwania. W światach, gdzie domy buduje się z mleka, a za towar płacisz kapslami, trzeba nauczyć się sprawnie operować dostępnymi środkami.

Gdy jednak wolisz pozostać w realnym świecie obrotu pieniądzem, na pewno myślisz o dobrych inwestycjach. Kiedy brak Ci doświadczenia, gdzie szukać informacji, jak zacząć inwestować i mieć bezpieczny zysk? Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik dla początkującego inwestora. Bo najważniejszy jest ten pierwszy krok!

Zaoszczędzone środki możesz lokować nadal, ale część masz okazję przeznaczyć na zakupy. I tu możesz skorzystać ze sposobu, jak kupować ze zniżkami przez cały rok, nie tylko w czasie trwania Black Friday czy Cyber Monday? Przeczytaj, jakie korzyści niesie ze sobą członkostwo w Klubie Rabatowym!

Zanim rzucisz się w wir zakupowego szaleństwa, poświęć chwilę na rozwagę: zainspiruj się historią Blanki, która mistrzowsko korzysta z takich sposobów finansowania swoich wydatków, jak kredyt gotówkowy czy ratalny.

Zadbaj także o swoich bliskich – zbliża się czas rodzinnych spotkań i pomyślmy o tych, których kochamy, a są narażeni na oszustów. Nie tylko już metoda „na wnuczka”, ale inne sposoby znaleźli Ci, którzy chcą wyłudzić pieniądze od starszych osób. Sprawdź, co zrobić w przypadku oszustwa i zadbaj o najbliższych.

Zbliżający się koniec roku skłania do refleksji. Marzy Ci się zmiana zawodowa? Kiedy nie masz pewności, w którą stronę Twoja kariera powinna podążyć, odpowiedz sobie na 4 ważne pytania, które pomogą Ci w budowaniu Twojej pozycji na rynku pracy.

Pomyśl również o tym, jak Twoje pasje wpływają na Twoją pracę. Czy to może Twoja praca jest pasją? Poznajemy swoich współpracowników i dowiadujemy się często, że dzielimy zainteresowania. A gdy hobby to gry planszowe, już niewiele pozostało do ustalenia daty na wspólną rozgrywkę! Alicja poleca swoje ulubione gry – znasz je wszystkie?

--

Przeczytaj więcej ciekawych artykułów na blogu pracowników Credit Agricole: CAsfera.pl

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia