Nowości na Blogu CAsfera.pl w czerwcu

Miesiące wakacyjne obfitują w wysokie temperatury, ku uciesze tych najmłodszych (tak długo można być na zewnątrz i bawić się z rówieśnikami, a rodzice nie boją się, że się przeziębi) i tych, którzy wypoczywają w nadmorskich kurortach lub fanów opalonej cery. Kiedy jednak wracasz po pracy do swojego mieszkania, nawet tam możesz nie znaleźć ukojenia od tropikalnych klimatów, które panują za oknem. Czy są sposoby na radzenie sobie z upałami? Znaleźliśmy aż 10, może Ty dodasz jedenasty?

Kiedy w końcu opuścisz mieszkanie, spakujesz plecak lub walizkę i wyruszysz na podbój krajów bliższych i dalszych, będziesz z pewnością podejmować decyzję, ile pieniędzy ze sobą zabrać. Nie jest to łatwe, gdy trzeba się zorientować, jak drogie jest jedzenie w miejscach, które będziesz zwiedzać. Pewną kwotę należy zarezerwować na bilety do muzeów czy innych atrakcji oraz na środki transportu. Do tego doliczysz pamiątki i pewien zapas, jednak zastanawiasz się, co w sytuacji, gdy zabraknie Ci środków? Karta wielowalutowa zabezpieczy Cię w niespodziewanych sytuacjach i będziesz czuć się pewniej, gdy nie będziesz nosić przy sobie dużej ilości gotówki.

Wakacje są przerwą w nauce, jednak nie oznaczają przerwy o naszych pasji! W tym okresie fani narciarstwa i snowboardu patrzą z utęsknieniem na zmianę pogody, ale amatorzy sportów wodnych są w swoim żywiole. Żeglarstwo wymaga nie lada umiejętności i ćwiczy hart ducha - o tym, jak sportowe zmagania na łódce (i nie tylko) kształtują człowieka i jak to się przekłada na pracę zawodową, opowiada jeden z pracowników Credit Agricole.

Budowanie relacji wymaga wzajemnego zaufania i dotrzymywania danych obietnic. Kiedy dwie strony widzą, że mogą na sobie polegać, wówczas są gotowe na powierzenie sobie większej odpowiedzialności – czy brzmi to jak umowa kredytu hipotecznego z bankiem? Jak najbardziej! Kiedy chcesz podjąć się kupna mieszkania, budowanie wiarygodności jest bardzo ważne. Są sposoby, dzięki którym możesz zadbać o swoją zdolność kredytową.

--

Przeczytaj więcej ciekawych artykułów na blogu pracowników Credit Agricole: CAsfera.pl

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia