Bankowość internetowa - zmieniamy protokół szyfrowania

Szanowni Państwo,

już wkrótce dostęp do bankowości internetowej Credit Agricole Bank Polska S.A. (Serwis internetowy CA24) oraz serwisu informacyjnego www.credit-agricole.pl będzie możliwy wyłącznie za pośrednictwem przeglądarek internetowych oraz systemów operacyjnych, które wspierają protokół szyfrowania TLS w wersji co najmniej 1.2. Wprowadzona zmiana wynika z podnoszenia bezpieczeństwa bankowości elektronicznej.

Wszystkie aktualne (najnowsze) wersje przeglądarek internetowych wspierają tę wersję protokołu szyfrowania, tj. TLS 1.2, a wprowadzana zmiana nie powinna uniemożliwić Państwu korzystania z naszych usług. Niemniej uprzejmie prosimy o zweryfikowanie ustawień używanej przeglądarki internetowej oraz ewentualne zaktualizowanie oprogramowania do najnowszej dostępnej wersji na wszystkich urządzeniach, na których korzystają Państwo z naszych serwisów.

Jednocześnie zachęcamy do odwiedzenia sekcji Bezpieczeństwo naszego serwisu informacyjnego, gdzie zamieszczamy wiele wskazówek związanych z bezpiecznym korzystaniem z bankowości internetowej.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt.

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia