Aplikacja mobilna dla małych i średnich firm oraz rolników indywidualnych

Uprzejmie informujemy, że klienci firmowi Credit Agricole zyskali dostęp do produktów i usług za pośrednictwem aplikacji CA24 Mobile. Dzięki nowej funkcjonalności mają wgląd na rachunek bieżący, rachunki walutowe i pomocnicze Konta Biznes/Konta Agricole, rachunki swoich kredytów firmowych oraz Rachunków Oszczędzam i lokat firmowych.

Klienci firmowi posiadający jednocześnie konto osobiste w Banku Credit Agricole logują się do aplikacji jednym loginem i hasłem, a następnie mogą przełączać się pomiędzy swoją bankowością osobistą i firmową. Wdrożenie nowego kanału dostępu wiąże się z dodatkowymi korzyściami dla małych i średnich firm oraz rolników - liczba darmowych przelewów Elixir w pakietach Konta Biznes podwoi się - klienci zyskują drugą pulę tych przelewów w aplikacji mobilnej, adekwatnie do liczby darmowych przelewów Elixir w Serwisie internetowym. Natomiast w pakiecie Konto Agricole wszystkie przelewy Elixir w aplikacji mobilnej są darmowe.

Dodatkową korzyścią jest podwyższone o 0,3% oprocentowanie firmowych lokat terminowych zakładanych na stopę stałą przez aplikację mobilną.

Zobacz pełną listę funkcjonalności CA24 Mobile.

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia