Tytuł Menedżera Roku 2017 dla prezesa Credit Agricole

Redakcja miesięcznika Home & Market wyróżniła prezesa banku Credit Agricole, Romualda Szeligę, tytułem Menedżera Roku 2017. W uzasadnieniu podkreślono, że zarządza on instytucją, dla której potrzeby klientów, rozwój pracowników i wartości we współpracy z partnerami są priorytetami.

Romuald Szeliga jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu i podyplomowych studiów bankowości na Uniwersytecie Warszawskim. Z bankowością związany jest od 1989 roku. Pracował w PKO BP, zasiadał w zarządzie WBK (i BZ WBK) a także pełnił funkcję dyrektora zarządzającego w Banku BPH. Od 11 lipca 2007 roku jest prezesem zarządu Credit Agricole.

Home & Market to miesięcznik gospodarczy dla menedżerów wyższego szczebla. Publikuje zestawienia i analizy branżowe oparte na wynikach finansowych największych firm. Romuald Szeliga został doceniony przez redakcję magazynu już drugi rok z rzędu – w 2016 roku znalazł się na liście 25 najlepszych menedżerów na rynku finansowym.

Wśród 25 najlepszych menedżerów roku 2017 znalazł się również Radosław Kuczyński, prezes zarządu Europejskiego Funduszu Leasingowego, należącego do Grupy Credit Agricole. Gratulujemy :)

Oferta banku

Twoja opinia
 
Nowy wygląd strony www