Nowości na Blogu CAsfera.pl w sierpniu

Zakupy internetowe to już codzienność - stanowią dla nas duże udogodnienie. Czy tak samo traktujemy usługi bankowe? Kredyt przez Internet to na pewno wygoda, ale z gwiazdką , dlatego zawsze należy pamiętać o zachowaniu bezpieczeństwa. Od niedawna można też porozmawiać z czatbotem kredytowym – KrEdytką, dostępną na Facebook Messengerze, która z chęcią pomoże złożyć wniosek o kredyt. Idziemy z duchem czasu!

Natomiast historia podrabiania pieniędzy jest prawie tak stara, jak sam pieniądz i sięga jeszcze czasów starożytnych... Na przestrzeni wieków stosowano różne metody fałszowania pieniędzy, jednak nowoczesne technologie zapewniają takie oznaczenia prawdziwych banknotów, jak hologramy czy specjalne znaki. Dlatego zachęcamy do lektury naszego wpisu, gdzie podpowiadamy, jak chronić się przed fałszerstwami...

...i podczas jazdy na motocyklu. Na szczęście: wygodnie czy bezpiecznie? to nie zawsze rozłączny wybór – zarówno w finansach, jak i podczas jazdy jednośladem. Pełny i odpowiedni ubiór zapewni ochronę, a jednocześnie nie musimy rezygnować z bycia stylowym uczestnikiem ruchu. Warto o tym pamiętać i nie "tracić głowy". Nie każdej modzie motocyklowej należy ulegać.

Choć czasem warto przetestować trendy płynące do nas z wielkiego świata. Przez lata przywykliśmy do tego, że modowe i urodowe nowinki przychodziły do nas przed wszystkim z Zachodu. Coraz częściej jednak na sklepowych półkach znajdujemy orientalne produkty, a czasopisma rozpisują się o dalekowschodnich rytuałach pielęgnacji. Warto zapoznać się z koreańskimi sposobami dbania o siebie - zwłaszcza kiedy na zewnątrz temperatury zachęcają do opalania, powinniśmy zatroszczyć się o to, czy nasza skóra jest szczęśliwa.

***

Blog CAsfera.pl to nowy kanał komunikacji Credit Agricole, poprzez który nasi pracownicy dzielą się z Wami wiedzą o finansach, rozwoju zawodowym, pasjach i zainteresowaniach. Zapraszamy do lektury!

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia