Nowości na Blogu CAsfera.pl w czerwcu

Znalezienie pierwszej pracy w branży, w której chcemy się rozwijać nie jest prostą rzeczą, szczególnie, gdy wciąż posiadamy status studenta. Staramy się umożliwiać młodym ludziom zdobycie pierwszego doświadczenia, które potem będą mogli wykorzystać w swojej pracy zawodowej. Parzenie kawy na praktykach? Nie u nas ;)

Lato już zawitało do Polski, ale nie wszyscy jeszcze zdążyli spędzić je aktywnie. Postanowiliśmy to zrektyfikować. Zobaczcie jak mogliście być aktywni razem z nami w Łodzi?

Czy wiecie, dlaczego co tydzień Wasza aktywność w pracy spada o 80%? Tak, mówimy o tym niesławnym dniu tygodnia - mamy na niego sposób! Przeczytaj, co należy zrobić by słów moc móc wzmóc i tym samym zmotywować się do działania!

Ostatnio mogliście znaleźć nasze gamingowe stoisko na rozgrywkach ESPORT NOW, gdzie mieliśmy szansę obejrzeć rozgrywki w LoLa oraz CS:GO. Przeczytajcie i przeżyjcie meczowe emocje razem z nami.

Idąc na rozmowę kwalifikacyjną przygotowujemy się merytorycznie - czytamy o firmie, wymyślamy odpowiedzi na potencjalne pytania, ale często z nerwów zapominamy jak się powinniśmy zachować. Z pomocą przyjdzie nasz krótki poradnik savoir-vivre kandydata, czyli 10 porad jak się dobrze zaprezentować.

W czerwcu wydaliśmy także długo oczekiwaną kontynuację naszego artykułu o związku pieniędzy z Hollywood, czyli „Świat finansów w Hollywood – cz. 2”. Mamy nadzieję, że krytycy będą równie przychylni jak w przypadku poprzedniej części ;)

W związku ze zbliżającymi się wakacjami zadaliśmy sobie na bardzo ważne pytanie - jak poszaleć, aby nie zbankrutować, szczególnie, gdy studencki budżet zaczyna świecić pustkami, a pogoda sprawia, że możemy myśleć tylko o podróżach. Właśnie dlatego przygotowaliśmy dla Was kilka lifehacków, które sprawią, że Wasze wakacje będą udane!

***

Blog CAsfera.pl to nowy kanał komunikacji Credit Agricole, poprzez który nasi pracownicy dzielą się z Wami wiedzą o finansach, rozwoju zawodowym, pasjach i zainteresowaniach. Zapraszamy do lektury!

Oferta banku

Twoja opinia
 
Nowy wygląd strony www