Credit Agricole w czołówce rowerowych firm we Wrocławiu

Ponad 4300 km przejechali w maju na rowerach pracownicy Credit Agricole we Wrocławiu. Dzięki ich wysiłkom stolica Dolnego Śląska znalazła się w czołówce tegorocznego Europejskiego Wyzwania Rowerowego.

Wrocław już po raz trzeci włączył się do rowerowej rywalizacji z innymi miastami Europy, a pracownicy Credit Agricole po raz trzeci rywalizowali z rowerzystami z innych firm. Konkurencja była ostra, bo do walki stanęło ponad 2400 uczestników ze 100 firm i instytucji. Ich zadaniem było przejechać jak największy dystans w okresie od 1 do 31 maja na trasach przebiegających wyłącznie w granicach administracyjnych miasta.

Udział w wyzwaniu stał się już naszą firmową tradycją – mówi Michał Becker, starszy specjalista Eksploatacji Systemów IT, który kolejny raz podjął się koordynowania całej akcji z ramienia naszego banku. – Cieszymy się, że i w tym roku udało się nam zająć wysoką pozycję, ponieważ rywalizacja była zacięta.

Nasza reprezentacja przejechała w sumie 4305,6 km, co pozwoliło jej zająć 13 miejsce i wywalczyć dla firmy pamiątkowy dyplom. Wszyscy uczestnicy wyzwania we Wrocławiu wykręcili łącznie 288 159 km, dzięki czemu miasto zajęło piąte miejsce w Europie, spośród 50 wszystkich miast rywalizujących w tegorocznym Wyzwaniu Rowerowym (pierwsze miejsce zajął turecki Izmir, gdzie uczestnicy przejechali ponad 855 tys. km).

Szczegóły na krecdlawro.pl

Oferta banku

Twoja opinia
 
Nowy wygląd strony www