Łatwiejszy dostęp do rabatów!

Dostęp do największej oferty rabatów w Polsce – Klubu Rabatowego banku Credit Agricole - jest jeszcze szybszy! Najnowsze propozycje, poza serwisem www.klubrabatowy.pl , znajdziesz także na www.credit-agricole.pl , po przewinięciu strony w dół. Umieściliśmy tam specjalną sekcję Klubu.

Dodatkowo uprościliśmy również korzystanie z serwisu Klubu Rabatowego poprzez stworzenie nowych sekcji:

  • Jak korzystać – znajdują się tu wszystkie niezbędne informacje o Klubie Rabatowym, instrukcja korzystania z wyszukiwarki, zasady działania koszyka rabatów i kalkulatora korzyści oraz sposobu ich wykorzystania podczas planowania oszczędnych zakupów z kartą Credit Agricole. Dowiesz się także jak wygenerować kupon rabatowy i co należy zrobić, by zapłacić mniej w sklepach Partnerów Klubu Rabatowego.
  • Twoje rabaty – to miejsce, w którym każdy zarejestrowany użytkownik serwisu znajdzie propozycje przygotowane specjalnie dla niego. Pamiętaj! Rejestracja w serwisie oznacza dostęp do najbardziej atrakcyjnych rabatów, których liczba oraz czas trwania są ograniczone. Dzięki rejestracji możesz również otrzymywać regularnie wiadomości e-mail o aktualnych, najbardziej atrakcyjnych zniżkach i innych benefitach.

Klub Rabatowy to sposób na oszczędne zakupy w ponad 10 000 sklepów i punktach usługowych w całej Polsce. Dostęp do serwisu z urządzeń mobilnych sprawia, że najbardziej interesujące oferty możesz znaleźć w dowolnym momencie i miejscu, w którym się znajdujesz.

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia