Przelewy w systemie SORBNET także za pośrednictwem serwisu internetowego CA24

Informujemy, że od dnia 10 czerwca 2013 roku Credit Agricole Bank Polska S.A. udostępnia możliwość wykonywania przelewów w systemie SORBNET także za pośrednictwem serwisu internetowego CA24.

Przelew SORBNET umożliwia dokowanie rozliczeń w czasie rzeczywistym. Wykonywany jest za pośrednictwem systemu rozliczeniowego prowadzonego przez Narodowy Bank Polski, co gwarantuje jego bezpieczeństwo. Może być skierowany na rachunek prowadzony w każdym innym krajowym banku.

Przelew SORBNET w serwisie internetowym CA24:

  • nie posiada żadnego ograniczenia kwotowego,
  • może być zlecany jedynie w dni robocze w godzinach 8:00-14:30
  • nie może być zlecony z datą przyszłą.

Zatwierdzenie przelewu SORBNET zleconego w serwisie internetowym możliwe jest wyłącznie przy pomocy hasła sms lub tokena sprzętowego. Złożenie dyspozycji przelewu SORBNET przebiega analogiczne do wykonania zwykłego przelewu (Elixir) w serwisie internetowym.

Do dnia 3 sierpnia 2013 r. opłata za zlecenie przelewu SORBNET w serwisie internetowym będzie pobierana w wysokości wskazanej w Tabeli opłat i prowizji dla kont dla osób fizycznych dla przelewu SORBNET zleconego w serwisie telefonicznym.
Od 4 sierpnia 2013 r. opłata za przelew SORBNET zlecony w serwisie internetowym będzie pobierana w wysokości określonej w Tabeli opłat i prowizji dla kont dla osób fizycznych.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z najbliższą placówką bankową lub z naszym serwisem telefonicznym pod numerem telefonu 19 019 (koszt wg stawki operatora) lub +48/71 35 49 009.

Oferta banku

Twoja opinia
 
Nowy wygląd strony www