Czat

 

Kim jest Asia?

Asia jest wirtualną doradczynią banku Credit Agricole.
Możesz z nią porozmawiać na czacie, który znajdziesz na naszych stronach www.

W czym Ci pomoże Asia?

Asia pomoże Ci w obsłudze Twoich produktów bankowych, m.in. kont, kredytów i kart kredytowych. Będzie Twoim przewodnikiem po bankowości elektronicznej i opowie Ci jak samodzielnie zrealizować wiele operacji, np. zmianę limitów na koncie, awizację gotówki. Asia zna rozwiązania dla najczęściej pojawiających się problemów, np. zablokowana karta lub trudności z zalogowaniem do bankowości elektronicznej CA.

Kiedy można porozmawiać z Asią?

  • Asia jest online codziennie 24h na dobę. Nie musisz czekać, żeby z nią porozmawiać – jeśli masz jakieś nurtujące Cię pytanie, możesz zadać je w każdym momencie. To ona, jako pierwsza zgłosi się by Ci pomóc.
  • Jeśli Asia nie będzie potrafiła Ci odpowiedzieć, przekierujemy Cię do Doradców. Z nimi możesz porozmawiać od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00 oraz w weekendy w godzinach 10:00-18:00, w zależności od ich dostępności. Podane godziny dotyczą obsługi klienta indywidualnego.
  • Jeśli jesteś klientem firmowym, możesz porozmawiać z naszymi Doradcami od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00.
  • Pamiętaj, nasz Doradca może zakończyć czat, jeśli jego tematyka nie będzie związana z bankowością lub będziesz używać wulgaryzmów.

O co Asia zapyta Ciebie?

Przed rozpoczęciem czatu poprosimy Cię o kilka danych – imię, nazwisko i numeru telefonu. Dzięki temu, będziemy mogli skontaktować się z Tobą w sytuacjach, które mogą tego wymagać.

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia