Oszczędzanie przy okazji codziennych zakupów w CAsaver

Oszczędzanie przy okazji codziennych zakupów

Szukasz dobrego sposobu na rozpoczęcie systematycznego oszczędzania? Chcesz odłożyć trochę pieniędzy, ale brakuje Ci motywacji, by systematycznie wpłacać drobne sumy na konto? Teraz Twoje oszczędności mogą gromadzić się przy okazji. Dzięki usłudze "CAsaver" Twoje wydatki na codzienne zakupy zaokrąglają się, a środki z tych zaokrągleń zasilają Twoje oszczędności.

Dodatkowa korzyść z zakupów opłacanych kartą w CAsaver

Dodatkowa korzyść z zakupów opłacanych kartą

Od dziś zarówno drobne zakupy, jak i większe transakcje dokonywane kartą sprzyjają Twoim oszczędnościom. Po każdej transakcji w tradycyjnych sklepach kartą wydaną do konta osobistego, drobna kwota automatycznie powiększa Twoje oszczędności. Jak to się dzieje? Twoją płatność zaokrąglamy w górę. Nadwyżka, która powstaje w ten sposób, trafia w całości na Twój Rachunek Oszczędzam – nie pobieramy od niej żadnych opłat.

Wybór jednego z trzech wariantów oszczędzania w CAsaver

Wybór jednego z trzech wariantów oszczędzania

To Ty wybierasz, do jakiej kwoty zaokrąglamy Twoje transakcje. Może to być 0,50 zł, 1 zł lub 5 zł. Przykład: masz uruchomioną usługę z zaokrągleniem do 5 zł. Dokonałeś transakcji kartą na kwotę 33,33 zł, zatem z Twojego konta na wskazany Rachunek Oszczędzam powędruje kwota 1,67 zł.

Łatwy dostęp do Twoich oszczędności w CAsaver

Łatwy dostęp do Twoich oszczędności

W każdej chwili masz pełen dostęp do środków, które zgromadziłeś na wybranym Rachunku Oszczędzam. Możesz sprawdzać ich stan i zarządzać nimi po zalogowaniu się do serwisu internetowego, a także w serwisie telefonicznym CA24 lub w placówkach Banku Credit Agricole. Masz także możliwość wypłaty środków w dowolnym czasie - pierwsza wypłata w miesiącu jest bezpłatna.

Środki, które procentują

Rachunek Oszczędzam pozwala Ci zbierać środki na dowolny cel. Suma, którą na nim zgromadzisz, stale wzrasta, dzięki korzystnemu oprocentowaniu z kapitalizacją dzienną lub kwartalną.

Usługa powiązana z Twoim kontem osobistym

Z usługi "CAsaver" mogą korzystać posiadacze kont osobistych: 1 Konto, Konto PROSTOoszczędzające, PROSTOoszczędzające PLUS lub PROSTOoszczędzające PREMIUM, którzy muszą posiadać Rachunek Oszczędzam, utworzony w ramach swojego konta.

Szczegóły

Oprocentowanie

Kwoty z zaokrąglania transakcji trafiają na Rachunek Oszczędzam prowadzony w ramach Twojego konta osobistego, przy czym może to być zarówno rachunek z kwartalną, jak i z dzienną kapitalizacją odsetek, prowadzony w PLN.

Zobacz oprocentowanie Rachunków Oszczędzam

Dokumenty

Jak uruchomić usługę?

Usługa "CAsaver" jest dostępna dla posiadaczy jednego z czterech pakietów kont dla osób fizycznych:

  • 1 Konto
  • PROSTOoszczędzające
  • PROSTOoszczędzające PLUS
  • PROSTOoszczędzające PREMIUM

W ramach konta musi być otwarty Rachunek Oszczędzam.

Możesz uruchomić usługę "CAsaver" bez zbędnych formalności:

Przez internet

Zaloguj się do serwisu internetowego CA24 , a następnie przejdź do: Lista kont/Oszczędności/CAsaver/CAsaver - szczegóły wybierz przycisk Uruchom

Zadzwoń do nas

Zadzwoń pod 801 33 00 00
lub +48 71 35 49 009 (z zagranicy i komórek)
Koszt według stawek operatora

Wyślij SMS

Wyślij sms o treści OSZCZEDNOSCI na 71127
Koszt SMS-a to 1,23 zł z VAT

Stopka redakcyjna

© 2018 Credit Agricole Bank Polska S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zapisz się

Menu o banku

Menu Oferta banku