.

Zapoznaj się z ofertą kont (rachunek płatniczy) i wybierz najlepsze konto dla siebie.

.

W dowolnej placówce Banku Credit Agricole wypełnij odpowiedni wniosek. a jeśli będziesz miał wątpliwości nasi Doradcy pomogą w tym.

.

Bez żadnych opłat pomożemy Ci dopełnić formalności związane z przeniesieniem starego konta oraz limitu w koncie do Banku Credit Agricole. O zmianie numeru rachunku poinformujemy Twojego pracodawcę, Urząd Skarbowy oraz inne instytucje, które nam wskażesz. Pomożemy Ci także przenieść wszystkie zlecenia stałe i polecenia zapłaty, które ustanowiłeś na swoim poprzednim koncie. Dotychczasowy bank przeleje na nowe konto kwotę, jaka pozostanie po potrąceniu opłat i zobowiązań, które wynikają z Twojej umowy.

.

W poprzednim banku korzystałeś z limitu w koncie lub karty kredytowej? Zapoznaj się z ofertą Indywidualnej Linii Kredytowej. Przenosząc limit z dotychczasowego banku nie musisz przedstawiać nam dodatkowych dokumentów potwierdzających limit. Limit do 4 500 zł otrzymasz bez zaświadczenia o dochodach. Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy.

Chcesz przenieść limit karty kredytowej z innego banku? Sprawdź ofertę naszych kart kredytowych. Tu znajdziesz formularz, wypełnij go, skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie.

Pamiętaj, aby zapytać Doradcę o Ofertę Powitalną

To wszystko! Tylko 4 proste kroki dzielą Cię od licznych korzyści związanych z posiadaniem konta (rachunku płatniczego) z limitem w Banku Credit Agricole. Nie zwlekaj, poznaj naszą ofertę i już dziś złóż wniosek o przeniesienie konta.

Przenoszę konto

Stopka redakcyjna

© 2018 Credit Agricole Bank Polska S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zapisz się

Menu o banku

Menu Oferta banku