.

Zapoznaj się z pakietami kont dostępnymi w naszej ofercie i wybierz pakiet dla siebie .

.

Pobierz i wypełnij poniższy wniosek i zabierz go ze sobą do placówki. Jeżeli  wolisz, aby pomógł Ci w tym Doradca banku, po prostu przyjdź do najbliższej placówki Banku Credit Agricole .

.

Podpisz umowę konta, a po otwarciu konta bez żadnych opłat pomożemy Ci dopełnić formalności związane z przeniesieniem starego konta do Banku Credit Agricole. O zmianie numeru rachunku poinformujemy Twojego pracodawcę, Urząd Skarbowy oraz inne instytucje, które nam wskażesz.

.

W poprzednim banku korzystałeś z limitu w koncie lub karty kredytowej? Zapoznaj się z ofertą Zapraszamy do CA i przenieś wraz z kontem swój limit kredytowy do Banku Credit Agricole na specjalnych warunkach. Pamiętaj, aby zapytać Doradcę o ofertę specjalną.

To wszystko! Tylko 4 proste kroki dzielą Cię od licznych korzyści związanych z posiadaniem konta w Banku Credit Agricole. Nie zwlekaj, poznaj naszą ofertę i już dziś złóż wniosek o przeniesienie konta.

Korzystając z oferty Zapraszamy do Credit Agricole możesz przenieść do nas, z dotychczasowego banku, swoją kartę kredytową lub limit w rachunku bieżącym.

Przenoszę konto

Nawet 200 zł premii za przeniesienie konta

Przenieś do nas swoje konto z innego banku. Możesz otrzymać za to nawet 200 zł premii . Przelejemy ją na Twoje nowe Konto w Credit Agricole. Wystarczy, że do 31.12.2017 r. otworzysz wybrane przez siebie konto z kartą, przeniesiesz się do nas ze swojego dotychczasowego banku, zapewnisz regularne wpływy na konto w kwocie min. 3 000 zł miesięcznie, przez co najmniej 3 miesiące oraz spełnisz pozostałe warunki obowiązującej promocji. Szczegóły promocji w regulaminie oraz w załączniku do regulaminu.

Jeśli Twoje wpływy będą niższe, ale wyniosą min. 1 500 zł miesięcznie, wtedy w ofercie za przeniesienie premia wyniesie 100 zł. Szczegóły oferty w regulaminie .

Karta kredytowa z niższym oprocentowaniem

W ofercie specjalnej kartę kredytową możesz otrzymać bez żadnych opłat za wydanie. Dzięki temu już dziś możesz cieszyć z niskiego oprocentowania limitu kredytowego - przez pierwsze12 miesięcy oprocentowanie limitu karty Visa/Mastercard Gold oraz karty Visa/Mastercard Silver lub Visa Standard jest niższe o 3 punkty procentowe.

Indywidualna Linia Kredytowa z niższym oprocentowaniem

W ramach specjalnej oferty nie pobierzemy prowizji za przyznanie linii kredytowej przeniesionej z innego banku. Przez pierwszy okres umowny będziesz korzystać z niższego o 3 punkty procentowe oprocentowania. Dodatkowo otrzymasz możliwość korzystania z tego limitu bez odsetek nawet przez w 7 dni w każdym miesiącu.

Stopka redakcyjna

© 2017 Credit Agricole Bank Polska S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zapisz się

Menu o banku

Menu Oferta banku