Małgorzata Milczarek-Bukowska dołącza do zarządu banku Credit Agricole

Do zarządu banku Credit Agricole dołączyła Małgorzata Milczarek-Bukowska. Będzie odpowiadała za cały obszar HR, w tym rekrutację i rozwój, działania empoloyer brandingowe, controling personalny oraz kadry, BHP.

Małgorzata Milczarek-Bukowska ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu obszarem HR w międzynarodowych firmach usługowych, w tym finansowych, produkcyjnych i sprzedażowych. Pracowała dla korporacji europejskich: ING, Nationale Nederlanden, Nordkalk oraz amerykańskich: Pfizer, MetLife. Była także członkinią zarządów spółek.

Jej doświadczenie obejmuje zarówno tzw. twardy i miękki HR. Przygotowywała i wdrażała lokalne i regionalne strategie dot. m.in. systemów płacowych, zarządzania efektywnością jak i rozwoju talentów czy różnorodności, równości i inkluzywności. Odpowiadała za przygotowanie i przeprowadzenie zmian modeli biznesowych, procesów kulturowych czy procesy HR w trakcie restrukturyzacji, przejęć i połączeń spółek. Zarządzała pięćdziesięcioosobowym, rozproszonym w 25 krajach Europy i kulturowo zróżnicowanym zespołem.

- Dołączam do banku, w którym ludzie, relacje mają duże znaczenie. To dla mnie bardzo ważne - mówi Małgorzata Milczarek-Bukowska, nowa wiceprezes zarządu. - To także jeden z najlepszych pracodawców oraz laureat wielu konkursów branżowych. Mam wysoko postawioną poprzeczkę.

Małgorzata Milczarek-Bukowska ukończyła psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz studia MBA w Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu. Jest ponadto absolwentką studiów podyplomowych z zarządzania HR na AGH w Krakowie, Uniwersytecie Leeds i Uniwersytecie Cornell. Prywatnie jest mamą nastoletniego syna. Lubi muzykę, zwłaszcza na rockowych koncertach.

Nowa wiceprezes zastępuje na tym stanowisku Beatę Janczur, która podjęła decyzję o zmianie profilu kariery zawodowej i po 17 latach opuszcza struktury banku.

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia