Konto dla Ciebie Junior już dostępne

Poszerzyliśmy ofertę o konto dla dzieci poniżej 13. roku życia. Konto dla Ciebie Junior jest bezpłatne, a dzieci mogą korzystać ze zbliżeniowej karty z wybranym wizerunkiem. Jednocześnie rodzice mogą wygodnie monitorować wszystkie transakcje dziecka w swojej aplikacji CA24 Mobile.

Uzupełniliśmy ofertę kont o Konto dla Ciebie Junior. To rachunek, z którego mogą korzystać dzieci poniżej 13. roku życia. Konto jest bezpłatne i można je otworzyć w każdej placówce banku. Do podpisania umowy wystarczy jeden rodzic lub opiekun prawny, który ma u nas swoje konto osobiste. Potrzebny będzie również dowód osobisty dziecka, paszport lub legitymacja szkolna, a w przypadku, gdy dziecko nie ma jeszcze żadnego z tych dokumentów – akt urodzenia.

- Konto dla dziecka to nie tylko wygoda, ale również doskonała furtka dla rodziców, którzy w przyjazny sposób chcą wprowadzić swoje dziecko w świat finansów. Wizyta z mamą lub tatą w prawdziwym banku, rozmowa z doradcą, sprawdzanie umowy, wybieranie wizerunku karty – to wszystko będzie dla takiego młodego człowieka wielkim przeżyciem. Poczuje się ważny, odpowiedzialny i niemal dorosły. To będzie dla niego najlepsza nauka – zaznacza Paulina Kałuża-Lelakowska, Senior Product Manager odpowiadająca za rozwój kont osobistych w banku Credit Agricole.

Każdy młody klient może wybrać do konta zbliżeniową kartę z ulubionym obrazkiem (do wyboru jest ponad 70 wzorów kart, w tym specjalnie przygotowane z myślą o najmłodszych klientach), a potem płacić nią w sklepach i w internecie.

- Badania, które przeprowadziliśmy przed wprowadzeniem produktu na rynek, pokazały, że dzieci wiedzą, jak działają karty płatnicze, a także gdzie i w jaki sposób można ich używać Większość uważa, że płacenie kartą zbliżeniową jest proste i wygodne. Znacznie bardziej niż gotówka, którą trzeba liczyć i kontrolować, ile reszty wydał sprzedawca – to sprawia dzieciom kłopot – podkreśla Paulina Kałuża-Lelakowska.

Co ważne, rodzice, w swojej aplikacji CA24 Mobile, na bieżąco mogą podglądać wszystkie transakcje dziecka i w razie potrzeby interweniować ustawiając np. odpowiednie limity na karcie.

Więcej informacji można znaleźć TUTAJ.
 

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia