50 zł KieszonkoweGO od Credit Agricole dla nastolatka

Planujesz zimowy wyjazd dla nastolatka i chcesz zabezpieczyć jego finanse? Załóż mu Konto dla Ciebie GO! w Credit Agricole. Młodzi klienci mogą dostać 50 zł premii i kartę z wybranym wizerunkiem za darmo.

Trwa okres zimowych wyjazdów, szusowania na nartach i zjazdów na snowboardzie. Przy takich aktywnościach łatwo zgubić gotówkę. Dlatego, planując ferie zimowe czy już wakacyjny wypoczynek, warto pomyśleć o założeniu dziecku konta w banku. Takie rozwiązanie to dla młodego człowieka symbol dorosłości i możliwość uczenia się gospodarowania pieniędzmi na wczesnym etapie, a dla rodzica gwarancja bezpieczeństwa.

- Konto i karta to prawdziwa wygoda zarówno dla dziecka, jak i rodzica. Jeżeli nasze dziecko będzie pilnie potrzebowało dodatkowej gotówki na wyjeździe, możemy mu ją przelać w kilka sekund. Na karcie można też ustawić odpowiednie limity, tak by dziecko mogło wydać dziennie tylko określoną przez nas kwotę. Poza tym konto to znacznie bezpieczniejsze miejsce do przechowywania pieniędzy niż portfel - podkreśla Agnieszka Gorzkowicz, Zastępczyni Rzecznika Prasowego Credit Agricole.

Dla młodych klientów bank przygotował specjalną ofertę. Dzięki niej osoby w wieku 13-18 lat, które założą Konto dla Ciebie GO! mogą otrzymać premię - kieszonkowe o łącznej wartości 50 zł oraz kartę z wybranym przez siebie wizerunkiem za darmo. Wystarczy do 25 lutego założyć Konto dla Ciebie GO! wraz z kartą. Następnie w każdym z pięciu kolejnych miesięcy po otwarciu konta wykonać min. 3 transakcje bezgotówkowe na dowolną kwotę. Cząstkowa premia, czyli 10 zł, zostanie wypłacona na nowo otwarte Konto dla Ciebie GO! do końca miesiąca następującego po tym, w którym został spełniony warunek aktywności. Konto dla Ciebie GO! można otworzyć dziecku w dowolnej placówce banku Credit Agricole.

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia