Zyskaj 444 zł z kartą kredytową od Credit Agricole

Credit Agricole ruszył z wyjątkowymi ofertami na karty kredytowej. W ramach promocji klienci przez rok mogą nie płacić za kartę i zyskać nawet 444 zł. Dodatkowo, jeśli skorzystają z oferty powitalnej, przez dwa miesiące od zakupu karty nie zapłacą za przelewy gotówkowe z rachunku karty kredytowej.

W Credit Agricole rozpoczęły się wyjątkowe promocje na karty kredytowe. Dzięki pierwszej z nich klienci mogą otrzymać 2 proc. zwrotu za płatności bezgotówkowe przez 12 miesięcy, maks. 37 zł miesięcznie, a to daje nawet 444 zł rocznie. Dodatkowo bank zwalnia na rok z opłaty miesięcznej w przypadku karty Silver lub z opłaty za wydanie karty w pierwszym roku, jeśli klient wybierze kartę Gold.

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy w ciągu ostatnich 24 miesięcy nie posiadali karty kredytowej w banku Credit Agricole i podpiszą umowę o kartę kredytową z minimalnym limitem 4 tys. zł dla kart Silver i 5 tys. zł dla kart Gold. Wnioskujący powinni również posiadać jeden z wariantów Konta dla Ciebie oraz zdolność kredytową, a także spełnić wymogi formalne dla kart kredytowych.

Bank oferuje także promocję powitalną dla klientów, którzy mają Konto dla Ciebie, Konto dla Ciebie MOVE! lub Konto dla Ciebie VIP nie dłużej niż 3 miesiące i podpiszą umowę o kartę kredytową z minimalnym limitem 4 tys. zł dla kart Silver i 5 tys. zł za kart Gold. W ramach promocji klienci będą mogli robić bezpłatne przelewy gotówkowe z rachunku karty kredytowej przez 2 miesiące od dnia zakupu karty (oferta nie dotyczy przelewów w ramach opcji „Twoje Rachunki” i doładowania telefonu).

Promocje „Zgarnij nawet 444 zł zwrotu z kartą kredytową” i „Oferta Powitalna 2023” łączą się ze sobą. Wystarczy, że klient spełnia warunki każdej z nich.

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia