Skorzystaj z wideorozmowy i weź kredyt gotówkowy bez wychodzenia z domu

W Credit Agricole możesz dostać kredyt gotówkowy bez wychodzenia z domu. Wystarczy, że skorzystasz z wideorozmowy. Zdalnie nie tylko poznasz szczegóły oferty, ale z pomocą doradcy krok po kroku przejdziesz przez cały proces udzielania kredytu.

Credit Agricole rozwija swoje kanały komunikacyjne - nową funkcję zyskały spotkania w formie wideorozmowy. Oprócz możliwości założenia konta, zainteresowane osoby będą mogły skorzystać z oferty kredytu gotówkowego. Doradca podczas spotkania omówi ofertę i przeprowadzi klienta przez niezbędne formalności.

- Wideorozmowa to kanał komunikacji, który rozwijamy z myślą o tych klientach banku, którzy preferują zdalną obsługę, są gotowi na budowanie relacji online z doradcą banku lub nie mają czasu na regularne wizyty w stacjonarnych punktach sprzedaży - zaznacza Monika Krygier, Manager Wsparcia Sieci Sprzedaży.

Jeszcze w tym roku Credit Agricole chce zwiększyć dostępność wideorozmowy w wielu sekcjach na stronie banku. W kolejnym roku bank planuje udostępnić możliwość zadzwonienia do doradcy z aplikacji CA24 Mobile, a w dalszej perspektywie umożliwić umawianie spotkań wideo pomiędzy doradcą i klientem. Docelowo, podczas spotkania w formie wideorozmowy klient będzie mógł uzyskać informacje o szerokiej ofercie banku oraz kupić wybrane produkty.

Wideorozmowa jest dostępna na stronie banku w sekcji kont osobistych, w dni robocze, w godzinach 12:00-18:00. Aktualnie klient może przy pomocy tego kanału otworzyć konto lub wziąć kredyt gotówkowy.

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia