Nowości na blogu CAsfera.pl w kwietniu

W kwietniu opublikowaliśmy kilka tematów dotyczących zakupu i wynajmu nieruchomości. Nie zabrakło też artykułów finansowych. Zobacz nowości na blogu CAsfera.pl:

Wynająć czy kupić? Obie opcje mają dużo plusów i minusów, które warto rozważyć przed podjęciem decyzji o wyborze swoich czterech kątów. Zobacz nasze rady.

Rynek nieruchomości jest dynamiczny i różnorodny. Sprawdź, na co zwrócić uwagę przy wyborze mieszkania na rynku wtórym i pierwotnym.

Czy to początek odwilży na rynku mieszkaniowym? Ceny mieszkań zmalały pod koniec 2022 roku. Była to niewielka obniżka, ale ceny zmalały po raz pierwszy od 7 lat. Zobacz, jakie są przewidywania na najbliższe miesiące.

Rynek nieruchomości w Polsce przechodzi liczne zmiany, które wpływają na inwestorów, deweloperów oraz kupujących. Przedstawiamy najważniejsze trendy i tendencje na rynku mieszkaniowym.

Przeczytaj, na co zwrócić uwagę przy zakupie nieruchomości w Polsce - zarówno na rynku pierwotnym i wtórnym, z naciskiem na aspekty prawne, stan techniczny i lokalizację.

Zamieszkaj w wymarzonym miejscu

Sprawdź też kilka tematów finansowych:

W bankowości coraz częściej możemy spotkać się z botami. Pozwalają one klientom szybciej otrzymywać odpowiedzi na pytania oraz sprawnie rozwiązywać problemy. Czy boty zastąpią pracowników?

Miliony Polaków nie wyobraża sobie życia bez BLIKA. Jest on pomocy również wtedy, gdy chcemy wypłacić gotówkę z bankomatu, a nie mamy przy sobie portfela. Wystarczy tylko kilka kliknięć.

Robienie przelewów z konta firmowego na prywatne oraz transakcje odwrotne są możliwe, ale wymagają przestrzegania pewnych zasad. Sprawdź, jakich!

Źle przelane pieniądze? Nie panikuj. Błędnie wykonany przelew można odzyskać. Zajrzyj do naszego poradnika, w którym sprawdzisz, co zrobić w takiej sytuacji.

Dowiedz się, jak zgłosić konto na białą listę oraz ile trwa zgłoszenie. Czym jest biała lista i jak może pomóc Ci w prowadzeniu biznesu? Przeczytasz o tym na blogu CAsfera.pl.

Możesz założyć konto firmowe przez internet. Sprawdź, jakie konto firmowe wybrać i jak wygląda zgłoszenie konta firmowego do urzędu skarbowego.

Jak przeprowadzać bezpieczne transakcje firmowe? Z pomocą przychodzi biała lista. Na blogu przeczytasz, jak weryfikować swoich kontrahentów.

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia