Nawet 8% na Lokacie Powitalnej dla nowych klientów

Credit Agricole proponuje 8 proc. na Lokacie Powitalnej. Żeby skorzystać z tej oferty, trzeba otworzyć konto i aktywnie z niego korzystać. Promocja obowiązuje do 5 listopada br.

Klienci, którzy od 23 października do 5 listopada 2023 roku, otworzą w banku Credit Agricole jedno z kont: Konto dla Ciebie, Konto dla Ciebie VIP lub Konto dla Ciebie MOVE! i zgodzą się otrzymywać oferty marketingowe, będą mogli skorzystać z promocyjnej oferty 180-dniowej Lokaty Powitalnej na 8 proc.

- Z badań wiemy, że jesteśmy pasywni w zarządzaniu swoimi oszczędnościami. Ponad połowa Polaków nie robi z nimi nic - to znaczy, że nie przenosi ich np. na lepiej oprocentowaną lokatę. Mam nadzieję, że nasze wysokie oprocentowanie tej lokaty będzie dla klientów dobrą motywacją do zmiany, a oszczędności nie będą topniały - mówi Hanna Niemiec-Kłak, manager Zespołu Produktów Oszczędnościowych.

Bank przyzna 8 proc. klientom, którzy przez cały czas trwania lokaty utrzymają zgodę na oferty marketingowe oraz w każdym pełnym miesiącu trwania lokaty: przynajmniej raz zalogują się do aplikacji CA24 Mobile oraz przynajmniej dziesięć razy zapłacą BLIKIEM lub kartą do konta.

Można otworzyć tylko jedną lokatę w ciągu 14 dni po otwarciu wskazanego konta. Klienci zrobią to w placówce Credit Agricole lub w aplikacji CA24 Mobile. Na lokatę można wpłacić od 1 000 zł do 50 000 zł. Z oferty nie mogą skorzystać klienci, którzy mieli konto osobiste w banku Credit Agricole przez ostatni rok.

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia