Happy Days - wyprzedaż kredytów w Credit Agricole

W Credit Agricole rusza wyprzedaż kredytów. W ramach akcji Happy Days obecni i nowi klienci banku będą mogli skorzystać z atrakcyjnej oferty pożyczki gotówkowej, limitu w koncie i karty kredytowej.

W ramach oferty wyprzedażowej pożyczki gotówkowej klienci mogą liczyć na prowizję 0 proc. oraz atrakcyjne oprocentowanie w zależności od rodzaju ubezpieczenia: 13 proc. przy braku ubezpieczenia, 12 proc. przy podstawowym ubezpieczeniu oraz 11,5 proc. przy rozszerzonym ubezpieczeniu. Promocja dotyczy pożyczek gotówkowych do 50 000 zł. Dodatkowo Credit Agricole daje gwarancję stałej raty. Dzięki temu klienci mogą mieć pewność, że rata ich kredytu nie wzrośnie przez cały okres spłaty, jeśli będą dokonywać spłat zgodnie z harmonogramem.

Klienci mogą również skorzystać z oferty limitu w koncie. Zainteresowanym bank może przyznać od 1 tys. do 3 tys. zł. Klient nie zapłaci za przyznanie limitu, a jego oprocentowanie, do końca kwietnia 2023 r., wyniesie 0 proc. Wystarczy, że wnioskujący posiada jeden z pakietów Konta dla Ciebie, zdolność kredytową i dochody min. 1000 zł netto lub jeśli wnioskuje ze współposiadaczem min. 800 zł netto.

Credit Agricole przygotował także specjalną ofertę kart kredytowych. W ramach styczniowej wyprzedaży klienci, którzy zdecydują się na kartę kredytową, otrzymają od banku kartę podarunkową o wartości 200 zł do wykorzystania na Allegro.pl. Żeby otrzymać kartę podarunkową klient musi mieć konto w Credit Agricole, podpisać umowę o kartę kredytową z limitem min. 4 tys. zł dla kart Silver i 5 tys. dla kart Gold, wykonać przynajmniej 3 transakcje bezgotówkowe na dowolną kwotę w ciągu 30 dni od dnia zakupu karty, pobrać i aktywować aplikację mobilną CA24 Mobile oraz udzielić zgody na otrzymywanie od banku informacji o ofertach Partnerów Klubu Korzyści.

Oferty promocyjne są dostępne do 27 stycznia br. Z oferty można skorzystać w placówkach banku, telefonicznie przez CA24 Infolinię, CA24 eBank oraz aplikację CA24 Mobile.

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia