Credit Agricole zmienia wygląd strony logowania do bankowości internetowej

Bank Credit Agricole zmienia wygląd strony logowania do swojego CA24 eBank. Od 24 września na nowej, bardziej przejrzystej stronie klienci zobaczą odrębne zakładki do logowania dla klientów indywidualnych i biznesowych. Adres strony, sposób logowania oraz wygląd CA24 eBank po zalogowaniu pozostaną bez zmian.

Nowa strona do logowania będzie prostsza wizualnie. Nie zawiera zdjęcia w tle, a dodatkowe informacje - na przykład ostrzeżenia - są zwinięte. Co istotne, na stronie pojawią się zakładki dla klienta indywidualnego i biznesowego. To nowa szata graficzna, która już wkrótce pozwoli użytkownikom zalogować się bezpośrednio do wybranego rachunku. Obecnie logowanie nastąpi do konta, które w profilu klienta jest określone jako główne.

Należy pamiętać, że adres strony naszej bankowości internetowej pozostaje taki sam: ca24.credit-agricole.pl. Podczas logowania zawsze trzeba sprawdzać, czy adres strony jest dokładnie taki. Obok adresu powinna być wyświetlana ikona kłódki - jest niezbędna, ale warto przypomnieć, że dopiero wraz z poprawnym adresem stanowi o bezpiecznym połączeniu. Zmieniamy wygląd strony logowania, ale podkreślmy to bardzo mocno - nie zmieniają się dane potrzebne do zalogowania czyli identyfikator, hasło i obrazek bezpieczeństwa. Na nowej stronie nie będziemy wymagać żadnych innych danych - tłumaczy Janusz Kępiński, dyrektor Departamentu Bankowości Internetowej i Mobilnej w Credit Agricole.

Bank zmienia również wygląd stopki, strony pierwszego logowania oraz strony widocznej po wylogowaniu.

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia