Credit Agricole doceniony przez pokolenie Z

Bank Credit Agricole znalazł się na podium w dwóch kategoriach branżowych w najnowszej edycji komercyjnego Rankingu Banków „Miesięcznika Finansowego Bank” 2023. Klasyfikacja powstała na podstawie opinii klientów do 26. roku życia.

W ankiecie przygotowanej przez redakcję magazynu BANK swoją opinię na temat instytucji finansowych działających w Polsce wyraziło blisko 6 tys. osób. Większość, bo aż 90 proc. stanowili studenci, przede wszystkich uczelni ekonomicznych. Celem badania było sprawdzenie, w jakim stopniu banki odpowiadają na potrzeby pokolenia Z. Respondenci oceniali instytucje w trzynastu kategoriach branżowych.

Głosami młodych konsumentów bank Credit Agricole uplasował się w ścisłej czołówce rankingu w dwóch obszarach. Za bogatą i atrakcyjną ofertę produktów kredytowych otrzymał drugie miejsce w kategorii. Ankietowani wyróżnili także bank za kampanie reklamowe, przyznając Credit Agricole w trzecie miejsce w tym obszarze.

Tylko w tym roku Credit Agricole otrzymał 13 prestiżowych nagród i wyróżnień. Wśród nich należy wymienić przede wszystkim 2. drugie miejsce aplikacji CA24 Mobile w podkategorii "Bankowość internetowa i mobilna", w badaniu Złoty Bank, w rankingu Złoty Bankier 2023 czy Srebrny Listek CSR POLITYKI, a także drugie miejsce w XVII Rankingu Odpowiedzialnych Firm, które potwierdzają pełne zaangażowanie banku w działania na rzecz zrównoważonego rozwoju.

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia