Ubezpiecz dziecko z Pakietem na Wypadki od Credit Agricole

Początek nowego roku szkolnego to dobra okazja, żeby pomyśleć o ubezpieczeniu dla dzieci i młodzieży. Credit Agricole oferuje specjalny wariant szkolny Pakietu na Wypadki, który zapewnia szeroką pomoc powypadkową.

Credit Agricole proponuje Pakiet na Wypadki, który gwarantuje szeroką ochronę od następstw nieszczęśliwych wypadków. Z myślą o dzieciach w wieku od 3 do 18 lat bank przygotował specjalny wariant szkolny tego ubezpieczenia.

- Szkoły często zachęcają rodziców do korzystania z grupowego ubezpieczenia. Warto jednak pamiętać, że takie ubezpieczenie nie jest obowiązkowe i można ubezpieczyć dziecko indywidualnie. Rodzic ma wtedy większą kontrolę nad zakresem ubezpieczenia i może wybrać takie, które pasuje do aktywności jego dziecka - mówi Przemysław Przybylski, rzecznik prasowy banku Credit Agricole.

Wariant Szkolny ubezpieczenia to przede wszystkim szeroka pomoc powypadkowa dla każdego dziecka. Poza zakresem ubezpieczenia klient może również skorzystać z pakietu świadczeń assistance dla dziecka, który obejmuje: wizytę lekarza pierwszego kontaktu, wizyty pielęgniarki, a w przypadku hospitalizacji również zakup i dostarczenie sprzętu ortopedycznego przepisanego przez lekarza lub protez, a także zabiegi rehabilitacyjne. Dodatkowo, jeżeli dziecko będzie przez dłuższy czas nieobecne w szkole z powodu nieszczęśliwego wypadku, może liczyć na pomoc w nadrobieniu zaległości w nauce - ubezpieczenie umożliwia skorzystanie z pięciu godzin bezpłatnych korepetycji.

W ramach jednej polisy można ubezpieczyć kilka osób (max. 9) w różnych konfiguracjach: np. oboje rodzice i dziecko; rodzic i dziecko lub same dzieci. Składkę można opłacać w cyklu miesięcznym, co eliminuje jednorazowe obciążenie domowego budżetu. Polisę można zawrzeć w każdym czasie (nie tylko na początku roku szkolnego), a ochrona działa na całym świecie, 24h/dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.

Składka ubezpieczenia, dla jednej osoby, przy sumie ubezpieczenia 25 tys. zł, wynosi już 10 zł miesięcznie, a w przypadku ubezpieczenia więcej niż jednego dziecka 9 zł.

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia