Stopniowe wygaszanie starej aplikacji CA24 Mobile

Bank Credit Agricole zachęca swoich klientów do zmiany aplikacji CA24 Mobile na nową: CA24 Mobile - pełną korzyści. Stara od 29 sierpnia będzie stopniowo wygaszana.

Nowa aplikacja CA24 Mobile - pełna korzyści to zupełnie nowe narzędzie do zarządzania osobistymi finansami. Wyróżnia się wyjątkowym designem i nowatorskim podejściem do nawigacji. Największą nowością - jakiej nie miała dotychczas żadna inna aplikacja bankowa w Polsce - jest Klub korzyści, czyli atrakcyjne rabaty na zakupy oraz personalizowane oferty na produkty i usługi bankowe. Wkrótce w aplikacji pojawią się także możliwość wykonywania zbliżeniowych płatności BLIK czy innowacyjne narzędzie wspomagające oszczędzanie.

Starą aplikację CA24 Mobile bank będzie stopniowo wyłączał. 29 sierpnia dostęp utracą klienci, którzy najwcześniej otrzymali zaproszenie do pobrania nowej aplikacji. Później, w kolejnych tygodniach, stara aplikacja będzie zamykana dla pozostałych grup klientów.

Wszyscy użytkownicy starej aplikacji, na kilka tygodni przed jej zamknięciem otrzymają informację z ostatecznym terminem do którego powinni pobrać i aktywować nową.

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia