Płać mobilnie i wygraj smartwatcha w konkursie Credit Agricole

Credit Agricole ruszył z konkursem „Płać mobilnie, to się opłaca”. Klienci banku, którzy robią transakcje mobilne i odpowiedzą na pytanie konkursowe, mają szansę wygrać smartwacha Fitbit Versa 2 o wartości 500 zł.

W Credit Agricole trwa konkurs „Płać mobilnie, to się opłaca”. Mogą brać w nim udział klienci, którzy korzystają z kart debetowych lub kredytowych banku. Do wygrania jest aż 200 smartwatchy Fitbit Versa 2, każdy o wartości 500 zł.

Żeby wziąć udział w konkursie, wystarczy wypełnić formularz konkursowy, odpowiedzieć na pytanie konkursowe: „Jak zachęcisz znajomych do płatności smartwatchem?” oraz wykonać przynajmniej jedną transakcję mobilną. Transakcja mobilna to płatność telefonem lub zegarkiem za zakupy stacjonarne, internetowe lub w aplikacjach mobilnych, przy użyciu: Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay lub Fitbit Pay.

Kolejność wykonania poszczególnych czynności nie ma znaczenia - ważne, by zarejestrować się i wykonać transakcję podczas trwania konkursu. Konkurs trwa do 30 kwietnia.

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia