Płać kartą za zakupy i wypłacaj gotówkę

Niezależnie czy jesteś w sklepie, na poczcie czy na stacji benzynowej, w każdym miejscu możesz używać swojej karty nie tylko do płacenia, ale również do wypłacania gotówki ze swojego konta.

Czy w trakcie zakupów zdarza się, że przypomina Ci się, że musisz jeszcze wypłacić gotówkę, ale nie wiesz, jak zrobić to najszybciej? Poznaj prosty sposób na pobranie gotówki ze swojego konta w Credit Agricole. Możesz to zrobić za pomocą usługi cashback.

Zapłacisz kartą za zakupy i jednocześnie możesz wypłacić pieniądze w sklepie, na stacji benzynowej czy na poczcie! Szybko, wygodnie i po drodze!

Jak skorzystać z usługi cashback w banku Credit Agricole?

  • Po pierwsze poinformuj sprzedawcę, że zamierzasz wypłacić gotówkę ze swojego konta. Pamiętaj, że wysokość Twojej wypłaty jest zależna od ilości gotówki, którą w tym momencie posiada sklep. Podaj kwotę oraz przygotuj swoją kartę płatniczą i numer PIN.
  • Krok drugi - zapłać kartą za swoje zakupy i zaakceptuj płatność kodem PIN. To będzie łączna kwota Twoich zakupów plus kwota wypłacanej gotówki.
  • Krok trzeci - schowaj swoją kartę oraz otrzymaną gotówkę.

Gdzie można skorzystać z usługi cashback?

Z usługi można skorzystać w każdym punkcie oznaczonym logo VISA oraz MASTERCARD. W tych miejscach znajduje się terminal płatniczy. W Polsce będą to sklepy, stacje benzynowe oraz placówki pocztowe. Usługa cashback jest usługą za ktrą bank pobiera prowizję zgodą z aktualną Tabelą Opłat i Prowizji.

Materiał został przygotowany w ramach współpracy Credit Agricole Bank Polska S.A. z Fundacją Polska Bezgotówkowa. Po więcej informacji zapraszamy na stronę https://gotowibezgotowkowi.pl/cashback.

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia