Nowości na blogu CAsfera.pl w październiku

Październik jest miesiącem oszczędzania, więc na naszym blogu nie mogło zabraknąć tematów o oszczędzaniu i inwestycjach. Zapraszamy do lektury.

Może warto poszerzyć horyzonty i zainteresować się inwestycją w działa sztuki, klasyki motoryzacji, a nawet luksusowe torebki czy limitowane zestawy klocków Lego? W nietypowych inwestycjach odnajdzie się początkujący, jak i doświadczony inwestor.

Kryptowaluty to gorący temat. Skupiają uwagę zarówno poważnych inwestorów, jak i osób o niewielkiej zasobności portfela. Jeśli zastanawiasz się w co inwestować, to odpowiedź znajdziesz w naszym nowym artykule.

Oszczędzanie na zakupach może być bardzo proste. Mamy na to kilka sprawdzonych sposobów.

Podejdź do inwestowania jako długofalowego procesu, który zaowocuje w pełni za kilka czy nawet kilkadziesiąt lat. Zobacz, jak inwestować małe kwoty, aby zabezpieczyć swoją przyszłość finansową.

Oszczędzanie nie zawsze przychodzi z łatwością. Właśnie dlatego warto oszczędzać w grupie i wzajemnie się motywować. Sprawdź, czy to coś dla Ciebie.

Korzystasz z naszego Klubu korzyści w nowej aplikacji CA24 Mobile? Czeka tam na Ciebie wiele rabatów, które pozwolą obniżyć codzienne wydatki.

Zbadaliśmy temat oszczędzania Polaków. Wynika z niego, że ostatnie wydarzenia miały duży wpływ na kondycję finansową Polaków. Sprawdź, jak prezentują się wyniki badań.

Teraz oszczędzanie nie będzie miało przed Tobą tajemnic.

A jeśli interesują Cię talenty Gallupa, to na blogu czeka na Ciebie bardzo ciekawy artykuł o tym, dlaczego warto odkryć swoje talenty i z nimi pracować.

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia