Nowości na blogu CAsfera.pl we wrześniu

Jeśli marzy Ci się pobudka w środku lasu lub kawa z widokiem na góry to czas pomyśleć nad biwakiem! Taka forma wypoczynku to przede wszystkim możliwość obcowania z przyrodą, nocleg pod rozgwieżdżonym niebem i poranny ptasi koncert. Sprawdź jak przygotować się na biwakowanie.

W tym miesiącu zamieściliśmy serię porad szkolnych i edukacyjnych. Zapraszamy do lektury.

Przedszkole to kolejny etap w życiu dziecka. Poznaje rówieśników i nowe otoczenie – w jednym momencie wszystko się dla niego zmienia. Jak wspierać dziecko w tym trudnym momencie i sprawić, by polubił przedszkolną rzeczywistość? Podpowiadamy na CAsfera.pl.

Hip-hop, karate, a może gra na pianinie? Zajęcia dodatkowe pomagają odkrywać zdolności dziecka i poszerzają jego horyzonty. Udowadniają także, że nauka może być świetną zabawą. Na jakie zajęcia warto zapisać dziecko? Sprawdź koniecznie.

Szkolna wyprawka – czego nie może w niej zabraknąć? Sprawdź naszą listę najbardziej przydatnych przyborów i akcesoriów szkolnych. Podpowiadamy również jak zrobić zakupy, aby nie przepłacić. Zapraszamy do lektury.

Świeżo upieczony uczeń potrzebuje naszego wsparcia. Warto okazać zainteresowanie, gdy z zaangażowaniem opowiada nam o nowych kolegach i koleżankach oraz relacjonuje pierwsze zajęcia z angielskiego. W artykule na naszym blogu sprawdzisz jak wspierać ucznia w pierwszych dniach szkoły.

Każdy rodzic chce, aby jego dziecko odniosło w życiu sukces. Niezbędne do tego jest wzmacnianie jego pewności siebie oraz wiary we własne możliwości. Na naszym blogu znajdziesz 8 kroków do sukcesu dziecka. Zapraszamy do lektury!

Więcej artykułów w tematyce dzieci zebraliśmy tutaj.

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia