Nowości na blogu CAsfera.pl w listopadzie

W tym miesiącu zachęcaliśmy do zapoznania się z poradami dotyczącymi zdrowia. Zapraszamy do lektury:

Grypa to ciężka choroba, która potrafi dosłownie ściąć z nóg. Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka sposobów na minimalizowanie zakażenia. Dbaj o siebie i bliskich!

Dbałość o zdrowie jesienią jest szczególnie istotna. Słońca jest mniej, pogoda nie zachęca do wychodzenia z domu, więc i nasze samopoczucie spada. Co zrobić, by wzmocnić swój organizm? Sprawdź na CAsfera.pl

Aplikacje mobilne mogą być sprzymierzeńcami dla Twojego zdrowia. Na CAsfera.pl opisujemy ich funkcjonalność. Przekonaj się, dlaczego warto z nich korzystać.

Jesienna aura za oknem sugeruje nam, aby odpocząć, zwolnić tempo i zadbać o umysł i ciało. Weekendowy pobyt w SPA może być dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Przekonaj się sam!

Listopad to miesiąc solidarności z mężczyznami, którzy zmagają się z nowotworami gruczołu krokowego. W geście solidarności, wszyscy mężczyźni zapuszczają wąsy. Na CAsfera.pl poczytasz więcej o kampanii Movember.

Zadbaj o swój kręgosłup w pracy! Siedzący tryb życia, stres, źle dobrane krzesło – to wszystko ma wpływ na kondycję Twojego kręgosłupa. Zobacz jak możesz o niego zadbać.

Więcej artykułów w tematyce zdrowia.

O rower warto dbać, tak aby zawsze był przygotowany do jazdy. Sprawdź na co zwrócić szczególną uwagę. Podpowiadamy na CAsfera.pl.

Pomimo coraz szerszej edukacji w zakresie ekologii, nadal spotykamy się w sklepach z produktami zapakowanymi w plastikowe opakowania. Czy ekologiczne opakowania żywności są możliwe? Wyjaśniamy w nowym artykule.

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia