Nowości na blogu CAsfera.pl w czerwcu

Zastanawiasz się jak możesz zaoszczędzić na rachunkach za prąd? Zainstaluj na dachu swojego domu panele fotowoltaiczne! Na naszym blogu podpowiadamy w jaki sposób możesz sfinansować tą ekologiczną inwestycję.

Udzielanie korepetycji, roznoszenie ulotek, a może praca w call center? Sprawdź jak możesz zasilić swój studencki portfel dodatkową gotówką. Na casfera.pl znajdziesz kilka naszych propozycji.

Sezon grillowy w pełni! A może by tak tym razem zaserwować gościom grillowane banany, bataty, a nawet arbuza? Na casfera.pl dzielimy się niecodziennymi przepisami.

Aż 75% rowerzystów jeździ bez kasku, a ponad 84% jest nieodpowiednio ubranych. Korzystaj z roweru odpowiedzialnie. Sprawdź nasze porady na casfera.pl.

Wycieczka w góry to zawsze dobry pomysł! Nie przejmuj się jeśli nie masz doświadczenia w górskich wspinaczkach. Przygotowaliśmy zestawienie kilku szlaków idealnych dla początkujących wędrowców. Zapraszamy do lektury!

Weekend to idealny moment na spędzenie czasu w gronie rodziny. Jeśli pogoda sprzyja to warto ten czas spędzić za miastem. Mamy dla Ciebie propozycję 5 rodzinnych destynacji, które spodobają się dorosłym, jak i dzieciom. Zapraszamy na bloga.

Wakacje to czas beztroski. Podróżujemy, poznajemy nowych ludzi, kolekcjonujemy wspomnienia… Nie zapomnijmy również o ubezpieczeniu wyjazdowym dla siebie i swoich bliskich. Na blogu podpowiadamy jakie ubezpieczenie wybrać.

Decyzja o instalacji paneli fotowoltaicznych bądź też wymiana pieca jest świetną inwestycją w przyszłość. To przede wszystkim zaangażowanie się w działania ekologiczne. Na blogu pokazujemy jakie masz możliwości!

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia